Меню

202 | 2017-07-13

Промисловість району

Види економічної діяльності в районі:

 • сільське господарство, мисливство, лісове господарство;
 • рибальство, рибництво;
 • промисловість:
 1. добувна промисловість;
 2. переробна промисловість;
 3. виробництво та розподілення електроенергії, газу та води
 • будівництво;
 • торгівля; ремонт автомобілів, побутових виробів та предметів особистого вжитку;
 • діяльність готелів та ресторанів;
 • діяльність транспорту та зв’язку;
 • фінансова діяльність;
 • операції з нерухомим майном, оренда, інжиніринг та надання послуг підприємцям;
 • державне управління;
 • освіта;
 • охорона здоров’я та надання соціальної допомоги;
 • надання комунальних та індивідуальних послуг; діяльність у сфері культури та спорту.

ДП МК «Росана», керівник – Сагатюк О.П, 42 працюючих.

ДП МК «Росана» випускає широку гаму виробів: від сосисок і сардельок до копчених і сиров’ялених делікатесів. Основу асортименту складають вироби із свинини. Також випускається продукція з яловичини, курятини та індичатини. На ДП МК “Росана” здійснюється забій, обвалка та переробка м’яса. Максимальна потужність підприємства складає : м’ясні вироби – 8 тонн, забій -200 голів за зміну.

ТзОВ «Потоківський цегельний завод», керівник - Пилипців Микола Павлович, 95 працюючих. Підприємство займається виробництвом та реалізацією цегли.

ТОВ ВКФ «Скло-Пак» - підприємство, керівником якого є Снісарчук Михайло Васильович, уже не один рік займає свою нішу у галузі скловиробництва (випуск малої тари, передусім скляної продукції для харчової та парфумерної галузі). Виробництво працює на повну потужність. У добу випускають близько 115 тис.штук склотари. На заводі у чотири зміни працює 151 чоловік. Продукцію реалізовують в Україні і експортують в Угорщину, Польщу, Грузію та Молдову.

ТзОВ «Галпласт», керівник- Ониськів Ігор Зіновійович, 136 працюючих

Основним предметом діяльності підприємства є виробництво та реалізація мінеральних вод та безалкогольних напоїв, води питної негазованої “Джерельна” та оцту столового. ТзОВ «Галпласт» розробило та впровадило систему управління якістю щодо виробництва мінеральних вод та безалкогольних напоїв з метою найбільш повного задоволення потреб повного задоволення потреб споживачів та вдосконалення управління підприємством. Система управління якістю побудована відповідно до вимог стандарту ДСТУ ISO 9001:2009.

ТзОВ ПВП «Укрлісекспорт», керівник - Третяк Ігор Степанович, 117 працюючих. Підприємство має відповідні потужності і спеціалізується по таких видах діяльності: виготовлення ламелі, лісозаготівля, розпилювання деревини, виготовлення фризи, пиломатеріалів обрізних та необрізних. У виробничих приміщеннях площею більше 5000 м.кв. розміщені основні лісопильні рами, а також цех виробництва ламелі. ПВП «Укрлісекспорт» має відповідну матеріально-технічну базу, кваліфіковані кадри, достатній досвід роботи на ринку лісоматеріалів та відкрите для взаємовигідного співробітництва.

ДП «Рогатинський лісгосп», керівник- Бечкало І.І., 96 працюючих. Підприємство заготовляє та реалізовує деревину на внутрішньому та зовнішньому ринках.

http://golddrop.ua/im/pics/ProductPictureSmall_44.jpg ТзОВ «Голд –Дроп Україна», керівник-Гривнак С.Б., 66 працюючих. Компанія «Голд –Дроп Україна» протягом семи років залишається лідером у виробництві засобів побутової хімії та задовольняє щоденні потреби споживачів, забезпечуючи їх високоякісними товарами. Асортимент товарів представлений засобами для миття вікон та посуду, засобами догляду за меблями, килимами, тканинами, туалетами та ваннами, засобами особистої гігієни та автомобільною косметикою. У виробництві товарів використовують сировину найвищої якості.

ТзОВ «Хімекс», керівник Скарбовський І.Р. ТзОВ “Хімекс” займається реалізацією товарів побутової хімії, чисельність працюючих 14 чоловік.

ТзОВ «Еліпс» спеціалізується на виробництві полімерної тари та упаковки. Вик

ТзОВ «Еліпс», керівник – Гордій Тарас Богданович, 47 працюючихористання високоякісних полімерів, барвників та різноманітних добавок дає можливість виробляти продукцію європейського рівня, яка відповідає вимогам замовника та одночасно задовольняє всі екологічні, санітарні та інші норми. Споживачами продукції “Еліпс” є потужні підприємства України у сфері виробництва безалкогольних та алкогольних напоїв, автохімії , сімейного морозива, рибної продукції, будівельних сумішей та інших виробництв. Закрутка ПЕТ, ручка ПЕТ, плівка термозбіжна та теплична, відерка ємністю 0,2 л, 0,5 л, 1 л, 3 л, 5 л, 10 л широко відомі у всіх регіонах нашої держави. Деякі види продукції експортуються у країни ближнього та дального зарубіжжя.

Букачівське заготівельно-виробниче підприємство, керівник - Яцентий Роман Федорович, 9 працюючих. Основна діяльність – виробництво та реалізація ковбасних виробів.

ТзОВ «Ліспром Груп» керівник - Максимів А.С., Основна діяльність - виробництво шпон струганий.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини