Меню

Останні новини

Нарада для фахівців із соціальної роботи

Нарада для фахівців із соціальної роботи

10 липня директор Рогатинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Світлана Роскош провела нараду для фахівців із соціальної роботи.

138 | 2020-07-10

Залучення сімей до співпраці для забезпечення найкращих інтересів дитини

Залучення сімей до співпраці для забезпечення найкращих інтересів дитини

Сьогодні фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у заключному вебінарі  серії "Захист дітей та підтримка сімей в умовах пандемії Covid-19"  на тему "Залучення сімей до співпраці для забезпечення найкращих інтересів дитини".

136 | 2020-07-10

Родина очима дитини

Родина очима дитини

Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 "Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят" був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

111 | 2020-07-08

Юні рогатинці взяли участь в конкурсі плакатів

Юні рогатинці взяли участь в конкурсі плакатів "Я - Україна"

Сьогодні військовий комісар, підполковник Роман Плитус нагородив учасників Всеукраїнського конкурсу плаката «Я – Україна!», який відбувався в районі в рамках відзначення Дня Конституції України за співпраці із Рогатинським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

119 | 2020-07-01

Велопробіг

Велопробіг "Я люблю життя - я люблю Україну"

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді провели тематичний велопробіг до Дня молоді та Дня Конституції України.

90 | 2020-06-29

Злагоджена команда фахівців надає соціальні послуги уразливим категоріям населення

Злагоджена команда фахівців надає соціальні послуги уразливим категоріям населення

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб здійснюють діяльність у сім"ях, які опинились в складних життєвих обставинах.

151 | 2020-06-25

Фахівці із соціальної роботи провели конкурс до Дня батька

Фахівці із соціальної роботи провели конкурс до Дня батька

Напередодні Дня батька, що відзначається в Україні у третю неділю червня, Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді провів онлайн-конкурс малюнків серед дітей різних категорій.

62 | 2020-06-22

19 червня відбулася робоча нарада з фахівцями із соціальної роботи

19 червня відбулася робоча нарада з фахівцями із соціальної роботи

Сьогодні відбулася чергова семінар-нарада з фахівцями із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб, яку провела директор Світлана Роскош. Зазначено, що фахівці відвідали 4 сім’ї в Рогатині, які опинилися в складних життєвих обставинах, надали членам родин соціальні послуги у відповідності до потреб та передали гуманітарну допомогу у вигляді дитячого та підліткового одягу.

262 | 2020-06-19

Про діяльність спостережної комісії райдержадміністрації за І півріччя 2020 року

Про діяльність спостережної комісії райдержадміністрації за І півріччя 2020 року

Впродовж І півріччя 2020 року в Рогатинській райдержадміністрації діяла спостережна комісія (розпорядження від 25.02.2020 №60 «Про спостережну комісію райдержадміністрації», персональний склад якої становить 12 осіб, що відповідає вимогам керівних документів. Робота спостережної комісії ведеться за річним планом, який відпрацьовано, він відповідає вимогам керівних документів, при потребі коректується. Зміст плану затверджується та розглядається на засіданнях комісії.

87 | 2020-06-17

"Стань наставником - зміни життя дитини"

Під такою назвою фахівці Рогатинського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді провели інформаційну кампанію в Рогатині з метою популяризації наставництва. Адже не є таємницею факт, що проблема дітей -сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування не є одноденною.

100 | 2020-06-14

Соціальний супровід сімей -  прерогатива центру соціальних служб

Соціальний супровід сімей - прерогатива центру соціальних служб

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім!ї, дітей та молоді взаємодіє з іншими суб’єктами системи надання соціальних послуг, а також з органами, установами, закладами,фізичними особами, які в межах компетенції у відповідній територіальній громаді надають допомогу особам/сім’ям та/або здійснюють їх захист.

102 | 2020-06-06

Здійснено реагування на звернення щодо жорстокого поводження

Здійснено реагування на звернення щодо жорстокого поводження

Працівники поліції, служби у справах дітей райдержадміністрації, Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді спільно із сільським головою та медпрацівником виїхали у Вербилівську сільську раду на повідомлення про жорстоке поводження з неповнолітнім у сім"ю, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

313 | 2020-06-04

Діти отримали солодкі подарунки

Діти отримали солодкі подарунки

З нагоди Дня захисту дітей, який відзначається щорічно 1 червня, Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді разом із крамницею "Овен", що в Рогатині по вул.Галицька, провів благодійну акцію "Об'єднуймо зусилля заради майбутнього", в ході якої двадцять дітей із сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, отримали привітання у вигляді солодких подарунків.

97 | 2020-06-01

ДИХАЙ ВІЛЬНО!

ДИХАЙ ВІЛЬНО!

Під такою назвою Рогатинський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провів щорічну інформаційно-просвітницьку акцію до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, який відзначається 31 травня, встановлений у 1987 році Всесвітньою організацією охорони здоров’я.

188 | 2020-05-29

Спільна соціальна робота в інтересах дітей

Спільна соціальна робота в інтересах дітей

В Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась робоча нарада за участю директора центру Світлани Роскош, завідувача сектору служби у справах дітей райдержадміністрації Наталії Пришляк, заступника директора з виховної роботи Рогатинської спеціальної школи Наталії Гупало та інспектора Рогатинського ВП Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області Людмили Сагайдак.

173 | 2020-05-28

 Семінар - нарада  для  фахівців  із  соціальної  роботи.

Семінар - нарада для фахівців із соціальної роботи.

Сьогодні директором Рогатинського районного  центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світланою Роскош роведено семінар-нараду для фахівців із соціальної роботи.

80 | 2020-05-25

Соціальні служби відреагували на звернення

Соціальні служби відреагували на звернення

На Телефон Довіри, що працює при Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, надійшов дзвінок щодо сім'ї, де виховується малолітня дитина.

161 | 2020-05-22

Здійснено черговий виїзд у сім’ї, в які повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання

Здійснено черговий виїзд у сім’ї, в які повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання

Сьогодні директор Рогатинського РЦСССДМ Світлана Роскош, завідувач сектору служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Пришляк разом із педагогами Рогатинської спеціальної школи здійснили черговий виїзд у сім’ї, в які повернулися діти із закладів інституційного догляду та виховання.

250 | 2020-05-15

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели флешмоб

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді провели флешмоб "Мій родовід-моє коріння"

В онлайн-форматі діти різних категорій вивчали та досліджували родинне коріння, активно шукали інформацію про родичів і на завершення створили дерево родоводу своїх сімей.

157 | 2020-05-15

Інформаційна акція до Дня пам'яті померлих від СНІДу

Інформаційна акція до Дня пам'яті померлих від СНІДу

17 травня Україна вшанує пам'ять людей, які померли від СНІДу. Цей день, за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається у всьому світі щорічно, починаючи з 1983 року.

137 | 2020-05-15

В початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна В кінець

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини