Меню

Останні новини

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада - Всесвітній день дитини

Напередодні дня, що відзначає підписання Конвенції ООН про права дитини, Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді приєднався до кампанії Юнісеф GoBlue, щоб закликати громадськійсть пам"ятати зобов'язання забезпечувати та захищати права кожної дитини. В родинах, які опинилися в складних життєвих обставинах проведено інформаційно-просвітницьку роботу, перевірено у мови проживання дітей в прийомних сім"ях, проведено серед дітей пізнавальну гру "Права дитини", розповсюджено соціальну рекламу.

5 | 2018-11-18

 Міжнародний  день  відмови від паління

Міжнародний день відмови від паління

Щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від паління. Серед напрямків роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді одним із головних є профілактика згубних звичок, паління в т.ч., та пропаганда здорового споособу життя. З нагоди відзначення цього дня фахівцями даної установи проведено інформаційно просвітницьку акцію в закріплених за ними насерених пунктах "Стоп курінню!", в рамках якої серед населення різного віку та різних категорій було розповсюджено соціальну рекламу із закликом похбутися цієї шкідливої звички.

16 | 2018-11-16

Проведено профілактичну роботу  щодо пропаганди здорового способу  життя

Проведено профілактичну роботу щодо пропаганди здорового способу життя

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді і працівниками поліції Рогатинського ВП здійснено обстеження сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

3 | 2018-11-14

Флешмоб

Флешмоб "Скажи насильству "ні"! "

Під такою назвою відбувся тематичний флешмоб для дітей різних категорій, в т.ч. дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей, яіі перебувають у складних життєвих обставинах у  Помонятській територіальній громаді.

20 | 2018-11-12

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді взяли у часть в тренінгу

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді взяли у часть в тренінгу "Впровадження корекційних програм для кривдників, які вчиняють домашнє насильство".

28 | 2018-11-07

Круглий стіл на тему: «Ми проти насильства»

Круглий стіл на тему: «Ми проти насильства»

Тема насильства у сучасному світі є вкрай актуальною і поширеною. Насильство ж буде існувати, доки на екранах наших телевізорів та в соціальних мережах будуть демонструватися «боєвики», різноманітні жорстокі відео, де насильство зведене до культу поведінки. Дивлячись ці побоїська, хлопці чи дівчата прагнутимуть бути схожими на "крутих" чоловіків, які одним ударом можуть вбити людину. Крім цього, "підігрівають" нестабільні умови нашого життя, коли люди знаходяться у стані постійної кризи, постійного психічного зриву.

31 | 2018-11-06

Професійне свято відзначили працівники соціальної сфери

Професійне свято відзначили працівники соціальної сфери

В церкві Різдва Пресвятої Богородиці відбулось богослужіння, відтак в трудових колективах проведено урочисті наради.

49 | 2018-11-02

Спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Рогатинського районного центру соціальних служб для сім

Спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, Рогатинського відділення поліції здійснено черговий виїзд в населені пункти району

Сьогодні, 31 жовтня 2018 року спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, Рогатинського відділення поліції здійснено черговий виїзд в населені пункти району.

43 | 2018-10-31

Чергові виїзди служб у сім

Чергові виїзди служб у сім"ї, що опинилися в складних життєвих обставинах

Сьогодні, 29 жовтня 2018 року службою у справах дітей районної державної адміністрації спільно з Рогатинським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді та Рогатинським відділенням поліції з метою соціального захисту малолітніх дітей, проведення обстеження матеріально-побутових умов їх проживання, здійснення оцінки потреб сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах здійснено черговий виїзд в населені пункти району с.Світанок, Верхню Липицю, Пуків. 

58 | 2018-10-29

ОГОЛОШУЄМО ФОТОКОНКУРС!

ОГОЛОШУЄМО ФОТОКОНКУРС!

Рогатинський районний центр соціальних служб  для сім’ї, дітей та молоді  запрошує  бажаючих  взяти участь у фотоконкурсі "НАС ЄДНАЄ УКРАЇНА».

48 | 2018-10-29

Що таке правопорушення? Відповідальність неповнолітніх

Що таке правопорушення? Відповідальність неповнолітніх

Під такою назвою 23.10.2018 відбувся інформаційно-правовий захід у Рогатинській спеціальній ЗОШ-інтернат.

37 | 2018-10-24

Увага, родинна реабілітація військових у Зарваниці

Увага, родинна реабілітація військових у Зарваниці

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді інформує.

19 | 2018-10-22

Співпраця суб’єктів соціальної роботи в напрямку протидії торгівлі людьми

Співпраця суб’єктів соціальної роботи в напрямку протидії торгівлі людьми

​​​​​​​В рамках місячника щодо боротьби з торгівлею людьми проведено інформаційну акцію для підлітків Бабухівської ЗОШ.

44 | 2018-10-18

18 жовтня- Європейський День боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня- Європейський День боротьби з торгівлею людьми

Цей день, оголошений Європейським днем боротьби з торгівлею людьми, був започаткований 18 жовтня 2007 року з метою консолідації діяльності та підвищення рівня обізнаності з найдавнішим негативним феноменом - торгівлею людьми, особливо жінками і дітьми.

23 | 2018-10-18

Методична нарада в центрі соціальних служб

Методична нарада в центрі соціальних служб

Вчора, 16.10.2018 в Рогатинському районному центрі соціальнихс лужб для сім"ї, дітей та молоді відбулась виробнича нарада для фахівців із соціальної роботи, яку провела директор Світлана Роскош.

46 | 2018-10-17

Козацькі ігри

Козацькі ігри

У Вербилівській сільській раді фахівець із соціальної роботи Рогатинського районого центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іванна Пільчак провела "Козацькі ігри", залучивши до них дітей із різних категорій сімей.

17 | 2018-10-17

Інформаційно-просвітницький захід в рамках місячника боротьби з торгівлею людьми

Інформаційно-просвітницький захід в рамках місячника боротьби з торгівлею людьми

10 жовтня 2018 року у Вербилівській територіальній громаді суб»єкти соціальної роботи висвітлювали питання щодо протидії торгівлі людьми серед мешканців.

32 | 2018-10-12

В Рогатинському районному центрі соціальних служб здійснено моніторинг виконання доручень за 9 місяців 2018 року

В Рогатинському районному центрі соціальних служб здійснено моніторинг виконання доручень за 9 місяців 2018 року

Директор центру Світлана Роскош проаналізувала результативні показники діяльності фахівців центру та провела моніторинг виконання доручень за 9 місяців 2018 року.

23 | 2018-10-02

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  долучилися до заходів з Дня усиновлення

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися до заходів з Дня усиновлення

В рамках заходів, приурочених Дню усиновлення – свята в Україні, яке щороку припадає на 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Олійник та Ольга Скобель спільно із соціальним педагогом Світланою Коваль провели інтерактивну годину із вихованцями Рогатинської спеціальної школи-інтернат.

58 | 2018-09-27

Здійснено об'їзди територій сільських рад

Здійснено об'їзди територій сільських рад

Нещодавно групою у складі Рогатинського РВ У ДСНС в області та фахівців із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено об'їзди територій сільських рад, в ході яких виявлено факт випалювання стерні та залишків рослинності і опалого листя на землях сільськогосподарського призначення, що є порушенням ст.77-1 Адміністративного кодексу України.

77 | 2018-09-12

В початок Попередня 1 2 3 4 5 6 Наступна В кінець

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини