Меню

Останні новини

Участь в семінарі для сільських голів

Участь в семінарі для сільських голів

16 січня 2019 року в райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Петра Білінського відбувся семінар із головами сільських рад району.

8 | 2019-01-21

Вогник Добра.  Волонтери і влада: механізм взаємодії заради допомоги людям

Вогник Добра. Волонтери і влада: механізм взаємодії заради допомоги людям

Під такою назвою вчора відбувся круглий стіл в Рогатинській міській раді, участь в якому взяли представники молодіжних відділів райдержадміністрації, громадських організацій, молоді міста, волонтери.

3 | 2019-01-21

Відбулась нарада в Рогатинському центрі соціальних служб

Відбулась нарада в Рогатинському центрі соціальних служб

В Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді відбулась перша в новому році методична нарада для фахівців із соціальної роботи, яку провела директор Роскош Світлана Іванівна.

46 | 2019-01-16

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді інформує

Сімейний патронат є альтернативою влаштуванню дітей, які внаслідок певних обставин не можуть проживати зі своїми батьками або іншими законними представниками. Запровадження патронату над дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах дасть змогу кожній такій дитині реалізувати право на догляд і виховання у сімейному середовищі.

22 | 2019-01-16

Діти учасників АТО з Рогатина отримали солодкі подарунки

Діти учасників АТО з Рогатина отримали солодкі подарунки

Вже вкотре Рогатинський районий центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді напередодні дня Святого Миколая сприяє у забезпеченні  солодощами дітей учасників антитерористичної операції з Рогатина. Ось і цьогоріч за сприяння приватного підприємця Ольги Винник 33 ароматних пакуночки було передано дітям від крамнички "Світ малечі".

31 | 2018-12-18

Допомога сім’ям, що перебувають під соціальним супроводом

Допомога сім’ям, що перебувають під соціальним супроводом

Фахівці із соціальної служби Рогатинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді організували для сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом благодійну акцію.

30 | 2018-12-12

Подаруй дитині радість

Подаруй дитині радість

Вчора, 09 грудня 2018 року, в Рогатині відбулась благодійна ярмарка організована Районною радою старшокласників "Лідер".

48 | 2018-12-10

Сьогодні в Центрі соціальних служб відбулась методична нарада

Сьогодні в Центрі соціальних служб відбулась методична нарада

Сьогодні, 07.12.2018 в Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбулась методична нарада для фахівців із соціальної роботи, яку провела директор Світлана Роскош.

38 | 2018-12-07

Рогатинці взяли участь у XІІ-й обласному фестивалі творчості

Рогатинці взяли участь у XІІ-й обласному фестивалі творчості "Горицвіт"

Вчора в Івано-Франківську в театрі кіно "Люм'єр" відбувся обласний фестиваль творчості молоді з інвалідністю "Горицвіт". Організатор фестивалю – обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Учасники фестивалю представили свої роботи в таких категоріях: літературна творчість (вірші, проза), образотворче мистецтво, декоративно-прикладне мистецтво, музичне мистецтво, фотомистецтво. В рамках заходу відбувся концертна програма і виставка творчих робіт учасників-дипломантів у жанрі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв.

35 | 2018-12-06

5 грудня відзначається міжнародний День волонтера – International Volunteer Day

5 грудня відзначається міжнародний День волонтера – International Volunteer Day

Це свято було засноване ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН.

36 | 2018-12-05

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Із школярами Помонятської ЗОШ фахівець із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Галина Кінтер спільно із класними керівниками навчального закладу проведела інформаційний захід "Не дай СНІДу шанс".

25 | 2018-12-03

У Верхньолипицькій громаді фахівець із соціальної роботи в рамках Всесвітньої акції навчала дітей безпечності.

У Верхньолипицькій громаді фахівець із соціальної роботи в рамках Всесвітньої акції навчала дітей безпечності.

В районі триває акція "16 днів проти насилля". Фахівець із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Оксана Белей зініціювала інформаційно-просвітницький захід спільно із соціальними патртнерами громади.

39 | 2018-12-02

16 днів проти насильства

16 днів проти насильства

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ось і в Рогатинському районі дана акція стартувала в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок.

31 | 2018-11-26

Створено Мобільну бригаду соціально – психологічної допомоги

Створено Мобільну бригаду соціально – психологічної допомоги

Метою діяльності цього спеціалізованого формування є надання соціально-психологічної допомоги постраждалим особам, зокрема соціальних послуг з консультування, кризового та екстреного втручання, соціальної профілактики відповідно до їх потреб.

50 | 2018-11-26

В Рогатинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат відбувся захід «Я маю право»

В Рогатинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат відбувся захід «Я маю право»

У Рогатинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернат відбувся правопросвітницький захід «Я маю право», де учні 1-9 класів брали участь у конкурсі малюнку на дану тематику, а з учнями 8-9 класів проведено брейринг «Я знаю свої права».

52 | 2018-11-21

20 листопада відзначають Всесвітній день дитини

20 листопада відзначають Всесвітній день дитини

В рамках запланованих заходів фахівцями із соціальної роботи Рогатинського районного центрусоціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено в районі інформаційно-просвітницькі заходи для сімей, дітней та молоді різних категорій, тих, що знаходяться під соціальним супроводом в т.ч.

50 | 2018-11-20

20 листопада - Всесвітній день дитини

20 листопада - Всесвітній день дитини

Напередодні дня, що відзначає підписання Конвенції ООН про права дитини, Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді приєднався до кампанії Юнісеф GoBlue, щоб закликати громадськійсть пам"ятати зобов'язання забезпечувати та захищати права кожної дитини. В родинах, які опинилися в складних життєвих обставинах проведено інформаційно-просвітницьку роботу, перевірено у мови проживання дітей в прийомних сім"ях, проведено серед дітей пізнавальну гру "Права дитини", розповсюджено соціальну рекламу.

36 | 2018-11-18

 Міжнародний  день  відмови від паління

Міжнародний день відмови від паління

Щорічно в третій четвер листопада в більшості країн світу відзначається Міжнародний день відмови від паління. Серед напрямків роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді одним із головних є профілактика згубних звичок, паління в т.ч., та пропаганда здорового споособу життя. З нагоди відзначення цього дня фахівцями даної установи проведено інформаційно просвітницьку акцію в закріплених за ними насерених пунктах "Стоп курінню!", в рамках якої серед населення різного віку та різних категорій було розповсюджено соціальну рекламу із закликом похбутися цієї шкідливої звички.

34 | 2018-11-16

Проведено профілактичну роботу  щодо пропаганди здорового способу  життя

Проведено профілактичну роботу щодо пропаганди здорового способу життя

Службою у справах дітей райдержадміністрації спільно з центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді і працівниками поліції Рогатинського ВП здійснено обстеження сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

16 | 2018-11-14

Флешмоб

Флешмоб "Скажи насильству "ні"! "

Під такою назвою відбувся тематичний флешмоб для дітей різних категорій, в т.ч. дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей та сімей, яіі перебувають у складних життєвих обставинах у  Помонятській територіальній громаді.

48 | 2018-11-12

В початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна В кінець

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини