Меню

Останні новини

Я маю право

Я маю право

У Всесвітній день дитини, який світова спільнота відзначає 20 листопада, Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді разом із суб"єктами соціальної роботи в рамках спільного проекту Рогатинської міської ради провели інформаціно-просвітницькі заходи з елементами мультимедійного перегляду на тему прав дитини.

128 | 2020-11-20

Надання соціальних послуг

Надання соціальних послуг

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є спеціальним закладом, що надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

112 | 2020-11-19

Відкриті до сімей, дітей та молоді

Відкриті до сімей, дітей та молоді

В час карантинних обмежень фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді продовжують відвідувати уразливі категорії населення району, надавати необхідні соціальні послуги та проводити інформаційно-просвітницьку роботу на випередження складних життєвих обставин.

127 | 2020-11-13

Гімназисти спілкувались на тему прав та обов

Гімназисти спілкувались на тему прав та обов"язків

Боротися з існуючими проблемами - непросте завдання, тому краще запобігати їх появі, вважають фахівці, використовуючи найпростіші та ефективні способи правильної подачі інформації підростаючому поколінню.

170 | 2020-11-10

Стоп, булінг!

Стоп, булінг!

В рамках Плану дій з реалізації ініціативи Рогатинської міської ради «Громада, дружня до дітей та молоді» сеоред підлітків та молоді проводиться профілактична робота на актуальну тему булінгу, адже все частіше доводиться чути про булінг серед школярів, про випадки жорстоких бійок між ними, а іноді до цькування долучаються ще й дорослі.

102 | 2020-11-06

Люди - не товар!

Люди - не товар!

Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, від якої страждають чоловіки, жінки та діти, та яка не втрачає актуальності у ХХІ ст. для жодної країни світу, включаючи Україну.

133 | 2020-11-03

Фахівці із соціальної роботи - помічники для кожної родини

Фахівці із соціальної роботи - помічники для кожної родини

Одним з основних завдань Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах.

140 | 2020-10-29

Відбувся тренінг для осіб, засуджених до покарань, не пов

Відбувся тренінг для осіб, засуджених до покарань, не пов"язаних з позбавлення волі

Рогатинським  районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Івано-Франківській області організовано тренінг для осіб, які засуджені до покарань без позбавлення волі та звільнені з місць позбавлення волі на тему: «Твоє життя починається з тебе», який провела психолог Надія Кислінська.

4 | 2020-10-29

Соціальна робота в рамках карантину триває

Соціальна робота в рамках карантину триває

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді продовжують працювати у посиленому режимі та щоденно дбають про те, щоб в умовах карантину діти, молодь, сім’ї у складних життєвих обставинах отримували необхідні соціальні послуги.

270 | 2020-10-21

Козацькому роду нема переводу

Козацькому роду нема переводу

Напередодні Дня захисника України фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  долучиись до місцевих заходів з метою патріотичного виховання дітей.

89 | 2020-10-16

Добро починається з тебе

Добро починається з тебе

Під такою назвою фахівці із соціальної роботи Рогатинського районого центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді провели благодійну акцію в закріплених населених пунктах району.

106 | 2020-10-13

Громада, дружня для дітей і молоді

Громада, дружня для дітей і молоді

Одним з основних завдань Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді.

192 | 2020-10-08

Стартувала інформаційно-просвітницька акція

Стартувала інформаційно-просвітницька акція "Станьте патронатними батьками"

На виконання доручення Міністерства соціальної політики України від 10.09.2020 № 12828/0/2-20/57 про проведення інформаційно-просвітницької кампанії щодо розвитку патронату над дитиною в межах реформи деінституалізації в районі стартувала інформаційно-просвітницька акція, яку проводить Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді.

52 | 2020-10-06

Вчасно підтримають і допоможуть

Вчасно підтримають і допоможуть

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді постійно здійснюють соціальний супровід сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

129 | 2020-09-30

Інформований - значить захищений!

Інформований - значить захищений!

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді провели інформаційно-просвітницький тиждень у сім'ях, що перебувають під соціальним супроводом та серед населення у закріплених територіальних громадах.

295 | 2020-09-25

Соціальний  супровід  сімей  уразливих  категорій.

Соціальний супровід сімей уразливих категорій.

На виконання протокольного доручення голови райдержадміністрації Володимира Штогрина фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді продовжують надавати соціальні послуги сім"ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

178 | 2020-09-23

Робоча зустріч з питань досудової доповіді

Робоча зустріч з питань досудової доповіді

Сьогодні з ініціативи начальника Рогатинського РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Богдана Тимківа в службовому приміщенні сектору проведено робочу зустріч із представниками адвокатури Рогатинського району та керівниками бюро з надання безоплатної правової допомоги.

168 | 2020-09-22

День миру

День миру

Щороку 21 вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день миру. Генеральна Асамблея ООН проголосила цей день, присвяченим зміцненню ідеалів миру шляхом дотримання 24 годин ненасилля та припинення вогню.

162 | 2020-09-21

Фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім

Фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді здійснили візити у сім"ї.

За дорученням голови райдержадміністрації Володимира Штогрина фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді впродовж тижня відвідали 38 сімей, де виховуються 67 дітей шкільного віку, з яких усі, крім 5 (легка форма ГРЗ), приступили до навчання. Такі рейди здійснюються спільно із суб"єктами соціальної роботи відповідно до рекомендацій Міністерства соціальної політики та для оперативного моніторингу питань забезпечення прав дітей в умовах самоізоляції.

255 | 2020-09-18

Дорадчі органи райдержадміністрації підбили підсумок роботи

Дорадчі органи райдержадміністрації підбили підсумок роботи

Сьогодні в адмінбудинку відбулось засідання районного комітету боротьби з наркоманією та ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ/СНІДу.

298 | 2020-09-17

В початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна В кінець

Голова РДА

Керівник апарату районної державної адміністрації

Стружанський Олег Степанович

Читати більше 


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

 

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини