Меню

Останні новини

Соціальні служби здійснили черговий виїзд в сільські громади

Соціальні служби здійснили черговий виїзд в сільські громади

Сьогодні фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді спільно із спеціалістом служби у справах дітей райдержадміністрації здійснили робочий візит у Підгородянську, Липівську, Кліщівнянську сільські ради.

27 | 2020-01-28

 Година  для  дитини.

Година для дитини.

Рогатинський районний центр соціальних слкужб для сім’ї, дітей та молоді тісно співпрацює з вихователями та педагогами Рогатинської спеціальної школи-інтернат на той результат, аби інтегрувати в суспільство випускників з числа вихованців цього закладу.

26 | 2020-01-27

Голова райдержадміністрації Володимир Труш взяв участь в  методичній нараді з фахівцями із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді

Голова райдержадміністрації Володимир Труш взяв участь в методичній нараді з фахівцями із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді

Сьогодні в малій залі адмінбудинку відбулась методична нарада з фахівцями із соціальної роботи. У формі конструктивного діалогу голова районної державної адміністрації Володимир Труш детально ознайомився з роботою колективу, оцінив її ефективність, обговорив проблемні питання у здійсненні соціального супроводу сімей та дав конкретні доручення щодо мінімізації складних життєвих обставин в уразливих категоріях сімей району.

95 | 2020-01-23

Як створити прийомну сім’ю

Як створити прийомну сім’ю

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді інформує. Сімейний кодекс України та Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» встановлюють кілька форм влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

17 | 2020-01-20

На захисті прав та інтересів дітей

На захисті прав та інтересів дітей

З метою захисту прав та інтересів дітей,15 січня працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інспектором ювенальної превенції Рогатинського відділення Тисменицького відділу поліції ГУНП в Івано-Франківській області здійснено виїзд в с. Вільхова з метою обстеження умов проживання дітей.

3 | 2020-01-17

Захист  прав  та  інтересів  дітей.

Захист прав та інтересів дітей.

Працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації спільно з працівниками районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено обстеження умов проживання дітей, які виховуються в сім’ях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

3 | 2020-01-10

Бути ближчими до сімей уразливих категорій

Бути ближчими до сімей уразливих категорій

​​​​​​​З такою метою в Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді запрацював Телефон Довіри.

14 | 2019-12-23

Про обмеження перебування неповнолітніх дітей у вечірній час на вулицях та в розважальних закладах без супроводу дорослих

Про обмеження перебування неповнолітніх дітей у вечірній час на вулицях та в розважальних закладах без супроводу дорослих

Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді інформує

28 | 2019-12-21

Методичний день для фахівців із соціальної роботи

Методичний день для фахівців із соціальної роботи

В Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся методичний день.

30 | 2019-12-20

Служби відвідали уразливі категорії сімей

Служби відвідали уразливі категорії сімей

Служба у справах дітей райдержадміністрації разом із Рогатинським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді здійснили черговий виїзд з метою відвідування уразливих категорії сімей.

58 | 2019-12-10

10 грудня – Міжнародний День захисту прав людини

10 грудня – Міжнародний День захисту прав людини

Старшокласники Конюшківської ЗОШ зустрілись з фахівцями із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді та взяли участь в інтерактивній лекції "Знайте свої права".

26 | 2019-12-10

Волонтерство: погляд в сьогодення

Волонтерство: погляд в сьогодення

У Міжнародний день волонтера, який Україна відзначала 5 грудня, в Рогатинській центральній районній бібліотеці відбувся круглий стіл під назвою: «Волонтерство: погляд в сьогодення». Тут вітали волонтерів із святом, бажаючи доброго здоров’я, сили та злагоди в родинах.

23 | 2019-12-09

Доступність життєвого простору

Доступність життєвого простору

Сьогодні люди з особливими потребами нерідко ізольовані від суспільства, є об'єктом різних видів дискримінації. При наявності тотальних обмежень громадської архітектури більшість інвалідів не можуть відвідати громадські місця, користуватися транспортом, працювати, вести активне і повноцінне життя. Часто у них немає можливості навіть вийти з будинку або перейти вулицю.

38 | 2019-12-03

СНІД стосується кожного

СНІД стосується кожного

З нагоди Всесвітнього дня бротьби зі СНІДом, який відзначався 1 грудня, фахівцями Рогатинського районного центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді проведено інформаційно-профілактичні заходи для дитячої, молодіжної аудиторії, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

42 | 2019-12-02

Життя заради життя

Життя заради життя

1 грудня 2019 року світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

36 | 2019-12-02

Сім'я - простір без насильства

Сім'я - простір без насильства

Фахівцями із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено низку інформаційно-просвітницьких заходів в закріплених населених пунктах району в рамках Міжнародної акції "16 днів проти насилля".

58 | 2019-11-28

Черговий виїзд соціальних служб

Черговий виїзд соціальних служб

25 листопада, працівники служби у справах дітей райдержадміністрації, Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді, районного відділку поліції виїхали в населені пункти району для здійснення випереджувальної та профілактичної роботи щодо складних життєвих обставин у сім"ях.

25 | 2019-11-26

Розпочалась  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Розпочалась Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З цього дня розпочалась Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка триватиме до 10 грудня.

10 | 2019-11-25

В районі проведено інформаційно-просвітинцькі заходи на тему «Подорож в країну прав дитини»

В районі проведено інформаційно-просвітинцькі заходи на тему «Подорож в країну прав дитини»

З нагоди Всесвітнього дня дитини фахівцями із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в районі проведено ряд інформаційно-просвітинцьких заходів, до яких залучено понад 200 дітей різних категорій.

45 | 2019-11-19

16  листопада - Міжнародний День толерантності

16 листопада - Міжнародний День толерантності

В переддень міжнародного Дня толерантності вихованці Рогатинської спеціальної школи за ініціативи заступника директора з виховної роботи Н.Гупало спільно з вчителями та вихователями школи Н.Когут,Г.Козій, М.Бурбелою та за участю фіхівців соціальної роботи Рогатинського РЦСССДМ Г.Рибалко та Д.Гриник організували благодійну акцію «Всі ми різні, але всі ми - рівні! ».

32 | 2019-11-17

В початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна В кінець

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини