Меню

Останні новини

Інформований - значить захищений!

Інформований - значить захищений!

Фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді провели інформаційно-просвітницький тиждень у сім'ях, що перебувають під соціальним супроводом та серед населення у закріплених територіальних громадах.

258 | 2020-09-25

Соціальний  супровід  сімей  уразливих  категорій.

Соціальний супровід сімей уразливих категорій.

На виконання протокольного доручення голови райдержадміністрації Володимира Штогрина фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді продовжують надавати соціальні послуги сім"ям, які опинилися в складних життєвих обставинах.

167 | 2020-09-23

Робоча зустріч з питань досудової доповіді

Робоча зустріч з питань досудової доповіді

Сьогодні з ініціативи начальника Рогатинського РС філії ДУ «Центр пробації» в Івано-Франківській області Богдана Тимківа в службовому приміщенні сектору проведено робочу зустріч із представниками адвокатури Рогатинського району та керівниками бюро з надання безоплатної правової допомоги.

159 | 2020-09-22

День миру

День миру

Щороку 21 вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день миру. Генеральна Асамблея ООН проголосила цей день, присвяченим зміцненню ідеалів миру шляхом дотримання 24 годин ненасилля та припинення вогню.

156 | 2020-09-21

Фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім

Фахівці із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді здійснили візити у сім"ї.

За дорученням голови райдержадміністрації Володимира Штогрина фахівці із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді впродовж тижня відвідали 38 сімей, де виховуються 67 дітей шкільного віку, з яких усі, крім 5 (легка форма ГРЗ), приступили до навчання. Такі рейди здійснюються спільно із суб"єктами соціальної роботи відповідно до рекомендацій Міністерства соціальної політики та для оперативного моніторингу питань забезпечення прав дітей в умовах самоізоляції.

248 | 2020-09-18

Дорадчі органи райдержадміністрації підбили підсумок роботи

Дорадчі органи райдержадміністрації підбили підсумок роботи

Сьогодні в адмінбудинку відбулось засідання районного комітету боротьби з наркоманією та ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ/СНІДу.

294 | 2020-09-17

Фахівці із соціальної роботи здійснили соціальний супровід в сім

Фахівці із соціальної роботи здійснили соціальний супровід в сім"ях.

Рогатинським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді спільно з працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, ювенальної превенції та представників органів місцевого самоврядування були здійснені візити у сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах.

286 | 2020-09-11

За підсумками роботи фахівців із соціальної роботи  в РЦСССДМ відбулась нарада

За підсумками роботи фахівців із соціальної роботи в РЦСССДМ відбулась нарада

Сьогодні в Рогатинському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді директор Світлана Роскош провела нараду з фахівцями із соціальної роботи, на якій підведені підсумки роботи за минулий місяць 2020 року.

274 | 2020-09-04

Тиждень Благодійності для потребуючих

Тиждень Благодійності для потребуючих

Малозабезпеченість та пов’язані з нею проблеми продовжують залишатися в усіх країнах світу, незалежно від рівня їхнього економічного, соціального і культурного розвитку. Поруч з нами живуть ті, хто гостро потребує допомоги від інших членів суспільства – більш забезпечених і більш успішних.

278 | 2020-09-04

Мій сонячний дім - моя Україна!

Мій сонячний дім - моя Україна!

Таке гасло мають цьогорічні заходи, проведені в районі фахівцями із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді з нагоди відзначення Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.

247 | 2020-08-22

Діти з сімей уразливих категорій готуються до нового навчального року

Діти з сімей уразливих категорій готуються до нового навчального року

На виконання протокольного доручення голови райдержадміністрації Володимира Штогрина Рогатинський районний центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді впродовж тижня здійснює моніторинг сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах з метою підготовки дітей до нового навчального року, їх матеріального забезпечення та вивчення потреб.

341 | 2020-08-20

Фахівці із соціальної роботи протидіяли професійному вигоранню

Фахівці із соціальної роботи протидіяли професійному вигоранню

Вчора, працівники Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді взяли участь в супервізійній нараді, яку провела директор РЦСССДМ Світлана Роскош. В ході робочого дня фахівці із соціальної роботи зустрілись із першим заступником голови райдержадміністрації Оксаною Духній, яка наголосила, що якісна соціальна робота - один із важливих елементів розвитку району та закликала фахівців й надалі вести постійний моніторинг життєдіяльності сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

195 | 2020-08-15

Про навчання кандидатів в наставники

Про навчання кандидатів в наставники

Відбудеться навчання кандидатів у наставники для дітей, які проживають у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, з питань соціальної адаптації та їх підготовки до самостійного життя.

355 | 2020-08-13

Сучасна молодь обирає книгу

Сучасна молодь обирає книгу

Щорічно, 12 серпня відзначається Міжнародний день молоді, покликаний нагадати про роль молодих людей у розвитку та побудові світу і повсякденні проблеми, які стоять на їхньому шляху.

370 | 2020-08-12

Стан справ у кризових сім’ях - на контролі соціальних служб району

Стан справ у кризових сім’ях - на контролі соціальних служб району

Рогатинським районним центром соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді разом із службою у справах дітей райдержадміністрації та органом місцевого самоврядування проведено необхідні заходи в Підвинянській сільській раді з метою попередження та подолання негативних явищ в уразливих сім’ях.

164 | 2020-08-11

Представники соціальних служб відвідали сім’ї з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах

Представники соціальних служб відвідали сім’ї з дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах

Фахівці Рогатинського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом із службою у справах дітей райдержадміністрації відвідали за місцем проживання дітей з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, сім’ї, у які діти повернулися із закладів інституційного догляду та виховання.

52 | 2020-08-05

Підтримка дітей, які повернулись із інтернатів через епідемію.

Підтримка дітей, які повернулись із інтернатів через епідемію.

Після здійснення оцінки потреб та аналізу ситуації в родинах, до яких повернулися діти з інтернатних закладів, в Рогатинській спеціальній школі відбулось засідання круглого столу за участі керівників Мирослави Кривун, Світлани Роскош та фахівців із соціальної роботи Рогатинського РЦСССДМ.

141 | 2020-07-31

Сьогодні Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Сьогодні Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Сьогодні в Рогатинському РЦСССДМ на черговій нараді для фахівців було підведено його підсумки, а на центральній площі Рогатина спільно із службою у справах дітей райдержадміністрації та представником ювенальної превенції РВ поліції було проведено захід «Тенета торгівлі людьми».

172 | 2020-07-30

Організація безпечного середовища для дітей

Організація безпечного середовища для дітей

Сьогодні відбулась робоча зустріч начальника служби у справах дітей райдержадміністрації  Ірини Базилевич, директора Рогатинського РЦСССДМ Світлани Роскош та інспектора Рогатинського ВП Тисменицького ВП ГУНП в Івано-Франківській області Людмили Сагайдак щодо  спільних дій, спрямованих на організацію безпечного середовища для дітей на території Рогатинського району.

133 | 2020-07-28

Спільні виїзди у сім’ї, які  потребують сторонньої допомоги

Спільні виїзди у сім’ї, які потребують сторонньої допомоги

За дорученням голови райдержадміністрації Володимира Штогрина сьогодні директор Рогатинського РЦСССДМ Світлана Роскош, начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ірина Базилевич здійснили виїзд у Васючинську та Вербилівську сільські ради з метою проведення соціальної профілактики та випередження складних життєвих обставин у сім’ях, в яких виховуються неповнолітні діти.

124 | 2020-07-27

В початок Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна В кінець

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини