Меню

189 | 2017-06-30

« День поля» на Рогатинщині

На базі господарства СВК ім.М.Грушевського (с.Чесники Рогатинського району), яке структурно входить в ФГ «Персей Агро» (керівник Слободян В.Р.) відбувся «День поля» аграрників Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей.

Програма практичного «Дня поля» на тему: «Технологічні рішення 2017 – Разом до успіху!». На«Дні поля» учасникам демонстрували гібриди озимого ріпаку та кукурудзи чотирьох відомих фірм: Монсанто, Заатбау, Евраліс, Піонер та пестициди від фірми Дюпон.

Відкрив «День поля» голова Рогатинської районної державної адміністрації Петро Білінський та директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Іван Андріїшин. В практичній частині було представлено лінійку сортів та гібридів озимого ріпаку та кукурудзи відомих чотирьох фірм Монсанто, Заатбау, Евраліс та Піонер та технології їх вирощування. Учасники «Дня поля» змогли побачити та порівняти сорти та гібриди відомих фірм, які вирощуються у виробничих умовах та візуально оцінити їх. Результати вирощування будуть представлені після збирання врожаю з демонстративних полів. В роботі семінару взяли участь працівники управління фіто санітарної безпеки Держпродспоживслужи в Івано-Франківській області на чолі з начальником управління Іваном Андрусишиним.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини