Меню

33 | 2019-01-11

1 січня виповнилось 110 років від дня народження одного з очільників українського національно-визвольного руху ХХ ст. Степана Бандери

В Рогатинській центральній районній бібліотеці відбулася година історичної правди «Схилімо голови над сином України, віддаймо шану й почесті сповна».

На зустріч було запрошено директора Рогатинського музею «Опілля» Ольгу Благу-Малецьку, яка розповіла присутнім про маловідомі факти із життя та боротьби С. Бандери.

Присутні говорили про роль героїчної особистості в українському державотворенні та аналізували відомі на сьогодні факти діяльності підпільних організацій на теренах нашого краю на прикладах матеріалів та документів, які зберігаються у фондах музею "Опілля".

В переддень уродин відомого українця бібліотекарі районної книгозбірні оформили книжкову виставку «Велет національної ідеї», яку запрошуємо переглянути користувачів.

На сьогодні для широкого загалу ще не повністю розкрита інтелектуальна праця Степана Бандери, його теоретично – практичні концепції, стратегічні й тактичні ідеї та прогнози. Для того, аби глибше пізнати постать Степана Бандери слід звернутися до книжок з історії України. Їх можна позичити в центральній районній бібліотеці.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини