Меню

32 | 2019-08-12

12 серпня - Міжнародний День молоді

Зважаючи на те, що Міжнародний день молоді щороку має певну основну тематику, серед якої і боротьба з епідемією ВІЛ/СНІДу, і дії молоді для стійкого розвитку, і перетворення зобов'язань у реальні справи, спільна боротьба з зубожінням, тощо, фахівець із соціальної роботи Рогатинського районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Верхньолипицької сільської ради Ірина Магмет вирішила організувати для молоді інформаційно-просвітницький захід з елементами рольових ігор на тему "Як зберегти здоров"я і позбутись шкідливих звичок". Мета заходу - поглибити знання  про поняття здоров'я,  фактори, що впливають на формування здоров'я, ознайомити із шкідливим впливом алкоголю, тютюну, наркотиків на молодий організм; спонукати учасників взяти на себе відповідальність за власне здоров'я; показати, що вижити в наш час - це значить піклуватися про власне здоров'я.

До слова: ідея Міжнародного дня молоді була запропонована в 1991 р. молоддю, яка зібралася в Відні (Австрія) на І сесії Світового молодіжного форуму системи ООН. Форум рекомендував, щоб Міжнародний день молоді було оголошено спеціально для збору коштів, просування та підтримки Фонду молоді ООН у партнерстві з молодіжними організаціями. Рішення про оголошення 12 серпня Міжнародним днем молоді було підтримано на І сесії Світової конференції Міністрів у справах молоді, що проходила в Лісабоні 8-12 серпня 1998 р. Ця рекомендація була підтримана 17 грудня 1999 р. 54 сесією Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй у резолюції № «A/RES 54/120 I» («Політика та програми, що залучають молодь»), та 12 серпня було оголошено Міжнародним днем молоді. Асамблея також рекомендувала проводити пропагандистські заходи в підтримку Міжнародного дня з підвищення інформованості про Всесвітню програму дій, що стосується молоді, прийнятої в 1995 р. (резолюція Генеральної Асамблеї №"A/RES/50/81").

P.S. Рогатинський районий центр соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді від щирого серця вітає усіх тих людей, на яких покладаються надії і з ким пов'язане майбутнє всієї нашої країни і майбутнє кожного з нас - нашу молодь.Терпіння вам, сміливості у всі вчинках. Хай дух ваш буде сильний і щоб щоразу втілювалися в життя усі заповітні мрії.  Шукайте і знаходьте виходи з важких ситуацій і будьте еталоном справедливості для майбутніх поколінь. Здоров'я усім молодим душею, щасливих днів, мирного неба!

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини