Меню

160 | 2020-09-14

14 вересня відбулася щотижнева робоча нарада в голови райдержадміністрації Володимира Штогрина з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації

У ході наради керівники доповіли про поточну роботу та виконані протокольні доручення, а також визначили основні напрямки роботи на тиждень.

Відтак, начальник відділу освіти та туризму райдержадміністрації Василь Трач доповів, що в районі розпочався навчальний рік з дотриманням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVІD – 19), затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 року № 50 та рішень Рогатинської районної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Він додав, що до навчального процесу приступили 3218 учнів, в тому числі до 1-го класу - 315.

Головний спеціаліст сектору будівництва, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури райдержадміністрації Микола Павлів зазначив, що триває підготовка підприємств житлово-комунального господарства та закладів бюджетної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

В.о. начальника фінансового відділу райдержадміністрації  Ірина Московчук наголосила, що з метою уникнення простроченої заборгованості станом на 01.10.2020 року здійснено перерозподіл коштів місцевого бюджету та спрямовано на виплату заробітної плати педагогічним працівникам району.

Зазначимо, що з 1 вересня мінімальна заробітна плата зросла з 4723 грн до 5000 грн., окрім цього,  Кабінет Міністрів України підвищив посадові оклади (тарифну ставку) бюджетникам з 2102 гривень до 2225 гривень в зв'язку з підвищенням мінімальної зарплати.

За підсумками наради дано протокольні доручення.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини