Меню

35 | 2019-11-14

15 листопада Міжнародний день відмови від куріння

На  початку великого шляху, який називається життя, кожен з вас стоїть перед вибором. Отже, що краще – бути здоровим, багатим, щасливим чи хворим,бідним і нещасним? Для того, щоб зберегти здоров`я, потрібно не піддатися тютюновій спокусі. Багато людей усвідомлюють, що колись почавши курити зробили це необачно. Вони раді б кинути, та вже пізно.

Тож погляньмо, що являють собою оті “невинні”кільця диму? Чому тільки вчені, лікарі різних країн, а й авторитетні міжнародні організації борються проти куріння.

Куріння – надзвичайне лихо і небезпека для здоров`я. Тютюн впливає на дихальну систему, серцево-судинну, органи травлення, нервову систему. Кожний курець отруює не тільки себе, а й навколишнє середовище, перебуваючи в одному приміщенні, курець змушує людей дихати тютюновим димом. Особливо погано переносять дим маленькі діти. Тому забороняється курити в транспорті, концертних залах, громадських приміщеннях, де збирається багато людей.

Молоді люди вважають геройством викурити цигарку потай від дорослих, частіше через безглузде наслідування дорослих. І тут проявляється підступність тютюну, шкідливої речовини – нікотину. Виникає хвороблива пристрасть до тютюну, щось подібне до наркоманії. Кинути курити важко. Допомагає, але не завжди, лікування спеціальними ліками, гіпнозами. Та до цих засобів люди вдаються лише тоді, коли в них виявлено захворювання серця, легень, шлунка. Де ж вихід? Насамперед, не починати курити.

Куріння – це соціальне лихо. Почати курити легше, чим покинути, то ж не починайте курити. Бережіть своє здоров`я і здоров`я своїх близьких. Вибирайте самі – бути здоровими, чи курити!

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини