Меню

47 | 2019-11-18

16 листопада - Міжнародний День толерантності

В переддень міжнародного Дня толерантності вихованці Рогатинської спеціальної школи за ініціативи заступника директора з виховної роботи Н.Гупало спільно з вчителями та вихователями школи Н.Когут,Г.Козій, М.Бурбелою та за участю фіхівців соціальної роботи Рогатинського РЦСССДМ Г.Рибалко та Д.Гриник організували благодійну акцію «Всі ми різні, але всі ми - рівні! »
Діти підготували подарункові коробочки з власноруч спеченими пампухами та пиріжками, малюнки, квіткові композиції та святковий концерт для одиноких людей похилого віку, що перебувають в територіальному центрі соціального обслуговування с. Данильче.
Мета даного заходу дати знання дітям про те, що люди можуть бути різної статі, різної зовнішності, різного характеру, різного соціального статусу, проте потрібно поважати та розуміти один одного.

До слова: Міжнаро́дний день толера́нтності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповіданн, етносу або кольору шкіри. Ці принципи закріпили у Загальній декларації прав людини, що проголошує неприйняття усіх форм дискримінації, недопущення геноциду і покарання за нього.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини