Меню

128 | 2020-05-22

22 травня відбулося засідання комісії по вжиттю заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення

Сьогодні під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Ігоря Дем’янчука відбулося засідання комісії по вжиттю заходів щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників відділу освіти та туризму райдержадміністрації та закладів загальної середньої освіти району.

В ході засідання було заслухано начальника відділу освіти та туризму райдержадміністрації та ознайомлено присутніх з наказом про попередження працівників закладів загальної середньої освіти району про можливе наступне вивільнення з роботи відповідно до п.1 ст.40 КЗпП України у зв’язку із реорганізацією ЗЗСО шляхом пониження ступеня.

Директор Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяна Захар акцентувала увагу на необхідності дотримання законодавства про працю та зайнятість населення при проведенні процедури вивільнення працівників.

На завершення засідання Тетяна Захар зазначила, що з працівниками, які будуть вивільнені, буде проведено семінар для ознайомлення з послугами служби зайнятості.

Також, Рогатинська районна філія Івано-Франківського ОЦЗ здійснюватиме подальший контроль за ситуацією на місцевому ринку праці з метою своєчасного запобігання різкому зростанню безробіття.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини