Меню

46 | 2019-06-27

26 червня відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

Вчора, 26 червня, під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Олени Мороховської відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

В ході роботи комісія розглянула питання щодо стану погашення заборгованості із сплати ЄСВ та виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ району.

Старший державний ревізор-інспектор відділу погашення боргу Калуського управління ГУ ДФС в Івано–Франківській області Леся Кристенчук проінформувала про стан заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заходи, що вживаються для погашення даної заборгованості.

Головні бухгалтери відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації та КНМП « Рогатинська ЦРЛ» доповіли про стан виплати заробітної плати в установах.

За результатами засідання надано відповідні протокольні доручення.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини