Меню

159 | 2020-06-26

28 червня ми відзначатимемо День Конституції України

24 роки тому, у ніч на 28 червня, наша країна отримала свій найважливіший і головний документ — Конституцію України, в якій законотворці прописали права, свободи та обов’язки людини. За історичними мірками наш Основний Закон - зовсім молодий документ. Але корені його глибокі, як глибокими є корені української нації.

Будуючи нову незалежну державу, кожен із нас є творцем її історії, адже Основний Закон відкриває можливості для реалізації прав і свобод людини.

Цього року, зважаючи на карантинні обмеження, в районі масові заходи не відбуватимуться. До святкового дня на будівлях установ та підприємств міста і району вивісять Державні прапори України. З нагоди державного свята, бібліотеки-філіали Рогатинської центральної бібліотечної системи підготували книжкові онлайн-виставки, виставки-факти, виставки-діалоги, виставки-інсталяції, виставки-обереги, викладки літератури.

Сьогодні, напередодні Дня Конституції голова районної державної адміністрації Володимир Штогрин, голова районної ради Роман Гринишин, міський голова Сергій Насалик відзначили свято покладанням квітів до скульптури Матері Божої та стели Небесної Сотні. Керівництво району та міста вітають рогатинців із наступаючим святом та засилають всім міцного здоров’я, родинного тепла і добробуту. Нехай кожен день дарує радість життя, відчуття турботи рідних і близьких, а кожне нове досягнення сприяє процвітанню нашої держави!

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини