Меню

39 | 2019-06-10

Агропромисловий комплекс Прикарпаття презентував свою продукцію на ХХХІ Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО – 2019»

З 4 по 7 червня у Києві відбулася найбільша в Україні та Східній Європі Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2019», яка уже понад три десятки років є платформою для вдосконалення виробництва сільськогосподарської продукції, впровадження інновацій, презентацій новацій в усіх сферах агропромислового комплексу України та світу.

Головною метою заходу стало налагодження партнерських стосунків у сфері сільського господарства, харчової та переробної промисловості.

Особлива увага під час виставки традиційно приділялася новинкам сільськогосподарської техніки та обладнанню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям.

Експозицію нашої області відвідали керівники Міністерства аграрної політики України, представники організацій, зацікавлені в продукції підприємств області, зарубіжні гості.

Більше чотирьох десятків підприємств агропромислового комплексу Івано-Франківщини, в тому числі і фермерські господарства, сільськогосподарські кооперативи, приватні підприємці, представили на агропромисловій виставці «Агро-2019» широкий спектр продукції власного виробництва та ознайомилося з виставкою в цілому.

Особливий інтерес виявляли до продукції, яка насправді є екологічно чистою. А це - різного виду гуцульські сири, виготовлені за давніми рецептами ґаздами Верховинського та Косівського районів, сирами, виготовленими ТОВ "Долина Агро" Долинського, СОК "ЕКОМ" Рогатинського району, а також карпатські чаї СОК "Чиста флора" з Коломийщини та натуральні олії ТОВ "Еліт Фіто" з Івано-Франківська.

Продукцією бджільництва, яку виготовляють такі господарства як

ФГ «Люкляна» Рогатинського та Асоціації бджолярів Долинського району, зацікавилися представники різних держав Європи.

Ресторатори та представники торгівельних мереж мали змогу продегустувати молочну продукцію ПСП «Рідна земля»" Галицького району.

Різноманітні м'ясо-ковбасні вироби представляли товариства з обмеженою відповідальністю "ІКО" Калуського, «ДелСО» Коломийського,

ПП «Демків В.Б.» Рогатинського, «Єзупільські ковбаси» та «Рибак» Тисменицького районів.

Не залишилися поза увагою експозиції Івано-Франківської області підприємства борошномельної, хлібопекарської та кондитерської промисловості, з виробництва мінеральних вод, кормів для тварин, пивоварні, а також лісогосподарські підприємства.

Кращі з підприємств агропромислового комплексу Прикарпаття, продукція яких отримала високу оцінку під час проведення ХХХІ Міжнародної агропромислової виставки "Агро–2019", відзначені дипломами Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Додамо, що участь сільськогосподарських товаровиробників та переробних підприємств агропромислового комплексу області у виставкових заходах сприяє покращенню іміджу області, розширенню ринків збуту аграрної продукції, налагодженню нових ділових контактів і залученню інвестицій в аграрний сектор економіки.

Джерело: if.gov.ua

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини