Меню

127 | 2017-06-27

Березень (01.03.2017 №105)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.03.2017                            м.Рогатин № 105

Про внесення змін

до розпорядження голови

райдержадміністрації

від 17 травня 2011 року № 155

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації», та у зв’язку з кадровими змінами:

1. Внести зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 17.05.2011 року № 155.

1.1. Пункт 3 розпорядження голови райдержадміністрації від 17.05.2011 року №155 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Рогатинській райдержадміністрації» викласти в такій редакції:

«Загальному відділу апарату райдержадміністрації (І. Курець) забезпечити прийом, попередній розгляд та реєстрацію запитів на інформацію».

1.2. Пункт 4 розпорядження голови від 17.05.2011 року №155 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Рогатинській райдержадміністрації» викласти в такій редакції:

«Загальному відділу апарату райдержадміністрації (І. Курець) забезпечити організацію контролю за виконанням запитів на інформацію».

1.3 Пункт 5 розпорядження голови від 17.05.2011 року №155 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Рогатинській райдержадміністрації» викласти в такій редакції:

«В роботі із питаннями на інформацію керуватись Законом України «Про доступ до публічної інформації», розпорядженням голови райдержадміністрації від 01 лютого 2012 року № 34 «Про інструкцію з діловодства в апарату Рогатинської райдержадміністрації», Порядком реалізації права на доступ до публічної інформації за інформаційним запитом в Рогатинській райдержадміністрації».

1.4 Пункт 7 розпорядження голови від 17.05.2011 року №155 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Рогатинській райдержадміністрації» викласти в такій редакції:

«Призначити головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації Литвин Ірину Євгенівну особою, яка організовує прийом запитів на інформацію та надає консультації при оформленні таких запитів».

1.5 Пункт 8 розпорядження голови від 17.05.2011 року №155 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Рогатинській райдержадміністрації» викласти в такій редакції:

«Відділу організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації (І. Вовкун):

  • Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації»;
  • Забезпечити оприлюднення в офіційних виданнях, на веб-сайтах, інформаційних стендах, засобах масової інформації, в інших прийнятих для громадян спосіб інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку реалізації права на доступ до публічної інформації за інформаційним запитом в Рогатинській райдержадміністрації».
  • Забезпечити своєчасне оприлюднення проектів розпоряджень, що підлягають обговоренню;
  • Забезпечувати систематичне і оперативне оприлюднення та оновлення інформації про діяльність райдержадміністрації».

1.6 Пункт 9 розпорядження голови від 17.05.2011 року №155 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Рогатинській райдержадміністрації» викласти в такій редакції:

«Загальному відділу апарату райдержадміністрації (І. Курець):

  • Розробити і затвердити переліки відомостей, що становлять службову інформацію, та після їх затвердження оприлюднити в установленому порядку;
  • Вживати заходів щодо унеможливлення несанкціонованого доступу до наявної інформації про особу інших осіб».

1.7 Пункт 9 розпорядження голови від 17.05.2011 року №155 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Рогатинській райдержадміністрації» доповнити в такій редакції:

«Керівникам структурних підрозділів апарату райдержадміністрації дотримуватись інструкції з питань обліку, зберігання та використання документів і інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію, затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 лютого 2017 року № 52».

  1. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування на веб-сайті Рогатинської райдержадміністрації.

  1. Координацію роботи та узагальнення інформації про виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – загальний відділ апарату райдержадміністрації (І. Курець).

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                                       Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини