Меню

133 | 2017-06-27

Березень (01.03.2017 №107)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.03.2017                               м.Рогатин № 107

 

Про надання в оренду

сільськогосподарському товариству з

обмеженою відповідальністю «Уїзд»

невитребуваних (нерозподілених)

земельних часток (паїв) по

Жовчівській сільській раді

Розглянувши клопотання директора сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Уїзд», керуючись статтею 17 Земельного кодексу України, статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

  1. Передати в оренду приватному сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Уїзд» невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї) загальною площею 58,7995 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населеного пункту с. Жовчів Жовчівської сільської ради.
  2. Передати в оренду приватному сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Уїзд» невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї) загальною площею 58,7995 га терміном на один рік.
  3. Сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Уїзд» укласти з райдержадміністрацією договір оренди невитребуваних земельних ділянок та подати на реєстрацію у виконком Жовчівської сільської ради.
  4. Координацію роботи по узагальненню інформації щодо виконання розпорядженняпокласти на відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.
  5. Визнати таким що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 18.02.2016 № 71 «Про надання в оренду приватному сільськогосподарському товариству з обмеженою відповідальністю «Уїзд» невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) по Жовчівській сільській раді»
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації відповідно до функціональних обов’язків.

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                            Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини