Меню

126 | 2017-06-27

Березень (01.03.2017 №108)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 01.03.2017                              м. Рогатин № 108

 

Про підсумки виконання програми

соціально-економічного та культурного

розвитку і бюджету району за 2016 рік

Відповідно до ст.17, 18 Закону України від 9 квітня 1999 року №586-XIV «Про місцеві державні адміністрації» та рішення засідання колегії районної державної адміністрації від 27 лютого 2017 року «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 2016 рік»:

 1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним органам міністерств та інших централь­них органів виконавчої влади протягом 2017 року зосередити зусилля і наявні ресурси на розв’язанні невирішених проблемних питань соціально-економічного розвитку району.
 2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Ощипок), Рогатинському відділенню Калуської об’єднаної податкової інспекції в Івано-Франківській області (О.Адамович) забезпечити вжиття комплексу заходів, спрямованих на виконання затверджених місцевими радами планових показників по доходах місцевих бюджетів Рогатинського району.
 3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Ощипок):
 • здійснювати контроль щодо неухильного дотримання органами місцевого самоврядування вимог частини 4 статті 77 Бюджетного кодексу України;
 • забезпечити збалансування показників районного бюджету видатками на оплату праці працівників бюджетних установ, теплоенергоносіїв і комунальних послуг та інших захищених статей бюджету.
 1. Відділу освіти райдержадміністрації (Л.Дуда), відділу культури райдержадміністрації (О.Рибій), центральній районній лікарні (І.Маслянко) забезпечити:
 • проведення оптимізації витрат шляхом виключення непершочергових та неефективних витрат, насамперед тих витрат, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань головного розпорядника коштів;
 • вжиття заходів щодо економного та ефективного використання бюджетних коштів та дотримання жорсткої бюджетної дисципліни.
 1. Рогатинському відділенню Калуської об’єднаної податкової інспекції в Івано-Франківській області (О.Адамович), Галицькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (І.Семчишин), Рогатинському районному відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області (М.Щербій) з метою зменшення заборгованості зі сплати єдиного соціального внеску, податкового боргу, заборгованості за страховими внесками до Пенсійного фонду України, з відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій забезпечити вжиття комплексу заходів, визначених чинним законодавством України, до суб’єктів господарської діяльності, які мають такі борги.
 2. Галицькому об’єднаному управлінню Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області (І.Семчишин), Рогатинському відділенню Калуської об’єднаної податкової інспекції в Івано-Франківській області (О.Адамович), за результатами проведеного аналізу, подати першому заступнику райдержадміністрації С.Демчишину інформацію про суб’єктів господарської діяльності району, щодо яких існують ризики порушення законодавства про працю, в тому числі недотримання законодавства в частині мінімальної зарплати, переведення працівників на роботу в режимі неповної зайнятості, для оперативного реагування та розгляду на засіданнях робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення та районної робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.
 3. Розпорядження райдержадміністрації від 02.02.2016 року №22 «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 2015 рік», від 29.04.2016 року №163 «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за І квартал 2016 року», від 05.09.2016 року №241 «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за перше півріччя 2016 року», від 30.11.2016 року №302 «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету району за 9 місяців 2016 року» вважати такими, що втратили чинність.
 4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (В.Штогрин).
 5. Співвиконавцям, відповідальним за виконання завдань розпорядження райдержадміністрації, до 25 квітня 2017 року подати інформацію про виконання розпорядження головному відповідальному виконавцю для узагальнення та подання інформації голові райдержадміністрації до 01 травня 2017 року.
 6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                           Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини