Меню

29 | 2019-04-25

Безпечне та здорове майбутнє праці

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 «Про день охорони праці» та на виконання наказу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України від 08.04.2019р. №158-од , наказу управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області від 10.04.2019 р. №68-од, з метою належної організації проведення в Україні у 2019 році Дня охорони праці, затверджено План заходів управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області.
              Галицьким відділенням для забезпечення належної організації та активної участі у проведенні Дня охорони праці під девізом «Безпечне та здорове майбутнє праці» залучено 11 страхувальників та їх інженерів з охорони праці в обласному огляді-конкурсі «Краще підприємство з охорони праці», який проводиться управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області спільно з Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області протягом березня-квітн 2019 року. Метою конкурсу є заохочення керівників підприємств, установ, організацій, фізичних осіб - підприємців до: - підвищення рівня культури безпеки праці;
- популяризації питань охорони праці;
- покращення умов праці та сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління охороною праці;
- поширення позитивного досвіду у сфері охорони праці, у тому числі міжнародного;
- підвищення ефективності і якості роботи зі створення на робочих місцях безпечних і належних умов праці;
- залучення роботодавців та найманих працівників до активної роботи, спрямованої на реалізацію вимог законодавства про охорону праці, впровадження комплексного та системного підходу до створення безпечних і належних умов праці, зменшення ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій на підприємствах.
     Нагородження переможців конкурсу «Краще підприємство з охорони праці» відбудеться 14.05.2019 року.
         З 01.04.2019 року у Галицькому відділенні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області введено штатну одиницю головного спеціаліста-страхового експерта та визначено «день експерта», який проводиться щовівторка з 09:00год до 12:00год.
      Створено та забезпечено роботу «гарячої телефонної лінії» з питань охорони праці т.(03431)2-14-36.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини