Меню

255 | 2018-06-15

Букачівська ОТГ Рогатинського району: за крок до створення громади

14 червня представники Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Maksym Chopey та Міша Івашків відвідали потенційну Букачівську ОТГ з метою надання методичної допомоги з оформлення рішень та документів учасникам об’єднання.

В рамках засідання спільної робочої групи представників сільських рад, які на цей момент надали свої рішення щодо згоди на об’єднання у Букачівську громаду, були опрацьовані наявні пакети документів, а також було вирішено провести ще одне засідання робочої групи наступного тижня. Адже очікуємо на результати громадських слухань у с.Луковець-Вишнівський, які відбудуться цієї неділі, 17 червня та відповідного рішення сесії сільської ради. На сьогодні згоду на об’єднання надали Букачівська селищна рада, яка має стати центром громади, та сільські ради с. Козарі, с. Вишнів, с. Чернів.

На вівторок, 19 червня, домовились запланувати навчальну поїздку для представників потенційної Букачівської ОТГ до Верхнянської та Витвицької громад Івано-Франківської області з метою вивчення кращих практик організації роботи у громаді після об’єднання.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини