Меню

170 | 2017-07-01

Червень (07.06.2017 №212)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 07.06.2017р. м. Рогатин № 212

 

Про підсумки виконання програми

соціально-економічного та культурного

розвитку району за перший квартал 2017 року

Відповідно до ст.17, 18 Закону України від 9 квітня 1999 року №586-XIV «Про місцеві державні адміністрації» та рішення засідання колегії районної державної адміністрації від 31 травня 2017 року «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перший квартал 2017 року»:

1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним органам міністерств та інших централь­них органів виконавчої влади:

1.1. до 19 червня 2017 року підготувати та подати у відділ економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації інформацію щодо:

  • проведеного заходу у 2017 році;
  • запланованого заходу на 2017 рік;
  • джерел фінансування заходу;
  • контролю за виконанням заходу;

1.2. протягом 2017 року забезпечити виконання завдань та заходів програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2017 рік;

1.3. за результатами моніторингу стану соціально-економічного розвитку районів (рейтингової оцінки), що проводиться відповідно до розпоряджень облдержадміністрації від 19.07.2011 року №499 та від 24.11.2016 року №794, зосередити зусилля і наявні ресурси на розв’язанні невирішених у І кварталі 2017 року проблемних питань соціально-економічного розвитку району та розробити відповідні заходи щодо усунення виявлених негативних тенденцій.

2. Відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (В.Штогрин) протягом червня 2017 року привести у відповідність до вимог чинного законодавства питання щодо легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

3.Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Ощипок):

  • забезпечити дотримання вимог пункту 4 статті 77 Бюджетного кодексу України щодо врахування в районному бюджеті у першочерговому порядку потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв′язку, які споживаються бюджетними установами;
  • у місячний термін розробити план заходів щодо оптимізації видатків районного бюджету.

4. Відділу освіти райдержадміністрації (Л.Дуда), центральній районній лікарні (І.Маслянко), Букачівській міській лікарні (З.Кучинський) забезпечити супровід проектних заявок на проекти, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

5. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (В.Штогрин).

6. Співвиконавцям, відповідальним за виконання завдань розпорядження райдержадміністрації, до 25 липня 2017 року подати інформацію про виконання розпорядження головному відповідальному виконавцю для узагальнення та подання інформації голові райдержадміністрації до 01 серпня 2017 року.

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Голова

райдержадміністрації                                                                                           Петро Білінський

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини