Меню

173 | 2017-07-02

Червень (09.06.2017 №219)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 09.06.2017р. м. Рогатин № 219

 

Про організаційні заходи

щодо підготовки до літнього оздоровлення у 2017 році

в Рогатинському районі відповідно до Закону України

«Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року № 375-VI

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.2008 року № 375-VI, районної цільової соціальної програми з оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 14.01.2016 року за № 43-2/2016 взаємодію та зусилля органів виконавчої влади спрямовано на якісне і безпечне оздоровлення та відпочинок дітей влітку 2017 року.

Оздоровчу кампанію планується розпочати 29 травня 2017 року.

Оздоровчими та відпочинковими послугами заплановано охопити 880 дітей, що становить 21% від загальної чисельності дітей відповідної вікової категорії району (за даними держстатзвітності в районі нараховується 4131 дітей віком від 7 до 17 р.).

У 19 пришкільних таборах (з 29 травня по 16 червня 2017 р.) з денним перебуванням та тематичними змінами на базі 14 загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ, І-ІІІ ступенів з одноразовим гарячим харчуванням (15 грн.) заплановано оздоровити 461 дітей пільгових категорій. Тривалість оздоровчих змін у пришкільних таборах – 14 днів.

У червні-липні 2017 року працюватиме наметовий табір вишкіл «Пласту», літній християнський табір недільної школи «Діти світла» (при церкві Різдва Пресвятої Богородиці м. Рогатин).

Позаміський заклад оздоровлення та відпочинку дітей «Опілля»

(с. Добринів) планує розпочати свою роботу 5 червня 2017 р. Протягом І та ІІ тематичних змін планується оздоровити до 200 дітей з Луганської та Донецької областей.

Фінансування оздоровчої кампанії :

 • відділ освіти райдержадміністрації: 100 000 грн. – оздоровлення дітей пільгових категорій в таборах санаторного типу; 84 000 грн. – оздоровлення дітей пільгових категорій в пришкільних таборах;
 • сектор молоді і спорту райдержадміністрації: 8000 грн. – вишкіл «Пласту»; 1500 грн. – молодіжна патріотична науково-пізнавальна програма «Чорний ліс».

Разом: 193 500грн.

Про це йшлося на засіданні колегії райдержадміністрації 31 травня 2017 року.

Виходячи із вищенаведеного:

 1. Сектору молоді і спорту райдержадміністрації (В.Гринчишин) спільно з відділом освіти райдержадміністрації (Л.Дуда) забезпечити:
 • своєчасну підготовку і здійснення заходів щодо літнього оздоровлення та відпочинку дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;
 • вжиття вичерпних заходів щодо своєчасного відкриття закладів оздоровлення та відпочинку дітей та початку оздоровчої кампанії з 29 травня 2017 року;
 • вжиття заходів щодо оздоровлення і відпочинку дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до п. 19 частини першої ст. 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного в період участі в антитерористичній операції, дітей, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузій чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту, дітей, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;
 • проведення впродовж літнього сезону заходів з безпеки життєдіяльності дітей під час оздоровлення та відпочинку, посилення відповідальності керівників, вихователів за життя і здоров’я дітей.
 1. Відділу освіти райдержадміністрації (Л.Дуда):
 • забезпечити на належному рівні організацію та проведення таборів з денним перебуванням на базі закладів системи освіти.
 1. Рогатинському міськміжрайонному відділу ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України (Б.Денега) спільно з управлінням Держпродспоживслужби в Рогатинському районі (Н.Фокшанська):
 • закріпити працівника за таборами району для належного санітарно-епідеміологічного нагляду за організацією харчування дітей;
 • нагляд за додержанням вимог санітарного законодавства, в тому числі, щодо якості питної води, профілактики спалахів гострих кишкових інфекцій, харчових отруєнь хімічними речовинами;
 • санітарно-епідеміологічний нагляд за оздоровленням дітей влітку на базі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.
 1. Районній центральній лікарні (І.Маслянко) забезпечити:
 • позаміський заклад відпочинку та оздоровлення дітей «Опілля» медичними працівниками згідно замовлення;
 • проведення медичних оглядів та видачу відповідних довідок встановленого зразка для направлення дітей до закладів оздоровлення та відпочинку.
 1. Директору позаміського закладу оздоровлення та відпочинку дітей «Опілля» ( Р.Огерук) забезпечити :
 • створення в позаміському закладі оздоровлення та відпочинку дітей «Опілля» належних умов для виховання дітей, розвитку їх інтересів та здібностей;
 • належні умови для проживання, харчування, медичного обслуговування, виховання і дозвілля дітей, дотримання санітарно-гігієнічних норм відповідно до державних соціальних стандартів оздоровлення та відпочинку дітей;
 • контроль за дотриманням правопорядку, правил техніки безпеки під час оздоровлення дітей, надаючи особливої уваги профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам;
 • виконання приписів контролюючих органів, покращення матеріально-технічної бази дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.
 1. Службі у справах дітей райдержадміністрації (І.Базилевич), управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Р.Ошитко), РЦСССДМ (С.Роскош):
 • сприяти в оздоровленні дітей з різним соціальним статусом.
 1. Відділу культури райдержадміністрації (О.Рибій):
 • протягом літньої оздоровчої кампанії проводити культурно-розважальні заходи в таборі «Опілля».

8. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (М.Ощипок):

 • забезпечити в повному обсязі фінансування оздоровчої кампанії 2017 року

9. Відділу організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації

(І.Вовкун):

 • висвітлювати хід літньої оздоровчої кампанії 2017 року в засобах масової інформації району та на ВЕБ-сторінці райдержадміністрації.

10. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання рішення покласти на головного відповідального виконавця – сектор молоді і спорту райдержадміністрації (В.Гринчишин).

11. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                      Петро Білінський

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини