Меню

164 | 2019-11-29

Денис Шмигаль представив голову Рогатинської райдержадміністрації Володимира Труша

Сьогодні, 29 листопада, в залі засідань райдержадміністрації голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль офіційно представив голову Рогатинської районної державної адміністрації Володимира Труша, зачитавши розпорядження Президента України від 28.11.2019 року №419/2019-рп.

На представлення були запрошені духовенство, депутати обласної ради Ігор Тринів та Богдан Дідик, голова районної ради Роман Гринишин, голова міської ради Сергій Насалик, голова селищної ради та голови сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, депутати районної ради, засоби масової інформації.

З короткою промовою виступив голова обласної державної адміністрації Денис Шмигаль. Він озвучив своє бачення ситуації в районі і основні першочергові завдання влади: це доведення тривалої децентралізаційної реформи, реформ в галузях освіти та медицини до їх логічного завершення, а також ліквідація районних державних адміністрацій, адже вони повністю дублюють функції органів місцевого самоврядування.

Свої теплі побажання новому очільнику району Володимиру Трушу висловив голова районної ради Роман Гринишин, який говорив про необхідність плідної співпраці виконавчої і представницької гілок влади.

В свою чергу, Володимир Труш висловив подяку за наданий кредит довіри та зазначив, що працюватиме на благо розвитку Рогатинського району.

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини