Меню

261 | 2017-06-08

Доступ до публічної інформації

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011р. № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» та з метою забезпечення реалізації конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію, райдержадміністрацією прийнято розпорядження від 25.04.2017 року  № 180 «Про заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації в Рогатинській райдержадміністрації».

Райдержадміністрацією визначено структурний підрозділ та відповідальну особу цього підрозділу за організацію роботи з реалізації права громадян на доступ до публічної інформації Рогатинської районної державної адміністрації.

Згідно із законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Надання публічної інформації Рогатинською райдержадміністрацією здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит);

3) підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту

письмово: м. Рогатин, вул.Галицька 65, Загальний відділ районної державної адміністрації (на конверті вказувати "Публічна інформація");

усно: телефон (03435) 2- 47-47

електронна пошта: rogatyn_rda@i.ua

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини