Меню

107 | 2020-09-15

Джерела інформації про вакансії

Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. При достатній кількості таких джерел, людина забезпечена активною діяльністю на ринку праці та успіхом у пошуках роботи.

Рогатинською районною філією Івано-Франківського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему Майстер клас “Сучасні джерела пошуку вакансій”, метою якого було розширити уявлення безробітних про сучасні технології пошуку роботи, джерела інформації про вакансії, ознайомлення з їх перевагами та недоліками , попередження від шахрайства при працевлаштуванні.

Фахівець з профорієнтації Мар’яна Кізима ознайомила присутніх з освітнім порталом державної служби зайнятості, де шукачі роботи можуть розвивати власні навички, необхідні для власного працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання в режимі онлайн.

Також слухачі дізналися, як правильно планувати пошук роботи, розглянули переваги і недоліки різних джерел вакансій, як уникнути шахрайства при працевлаштуванні.

У семінарі взяли участь 6 осіб, які зазначили, що надана інформація була для них корисною та обов'язково стане у нагоді під час пошуку роботи.

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини