Меню

23 | 2020-03-25

Галицьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Івано-Франківській області інформує

Фонд соціального страхування України забезпечив функціонування онлайн-послуг і перевів роботу із застрахованими особами в дистанційний режим:

Консультації та прийом громадян з усіх питань соціального страхування, у тому числі, фінансування лікарняних можна отримати дистанційно через засоби телефонного та електронного зв’язку за тел.: 0687241552, 0976630118; e-mail: galy.if@fssu.gov.ua.

Роботодавці можуть подавати заяви-розрахунки, на підставі яких Фонд фінансує матеріальне забезпечення, повідомлення про виплату коштів, а також щоквартальний звіт по заборгованості у електронному вигляді.

З метою оперативного інформування про дати та суми здійснених виплат за лікарняними листками, а також фінансування страхових виплат, працює телеграм-канал Фонду: t.me/SocialFund. В умовах карантину важливо дотримуватись усіх заходів протидії поширенню COVID-19, санітарно-гігієнічних норм. Залишайтеся вдома – бережіть себе, близьких і оточуючих.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини