Меню

91 | 2019-02-27

Година Землі: українців закликають на годину вимкнути світло

У суботу, 30 березня, о 20.30 год. люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, "Годину Землі", як символ стурбованості за майбутнє Планети та єдності у бажанні захистити природу. Долучитися до цієї акції запрошують і рогатинців.

Щороку в останню суботу березня світове співтовариство проводить акцію «Година Землі», яка об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє планети.

В цей день о 20:30 мільйони людей по всьому світу на годину символічно вимикають світло в домівках та на робочих місцях, беручи на себе зобов’язання піклуватися про природу щодня, повідомляє Укрінформ.

«Година Землі» була започаткована у 2007 році Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія), тоді понад 2 млн приватних будинків та організацій одночасно вимкнули світло на одну годину. Вже через рік до цієї ініціативи долучилися понад 100 мільйонів людей у 35 країнах світу.

Разом з тим, вже традиційно ця подія супроводжується виключенням світла і підсвітки і кількох споруд світового значення, як Емпайр-Стейт-Білдінг у Нью-Йорку, Тріумфальної арки у Парижі, Оперного театру у Сіднеї тощо. У 2017 році понад 12 тисяч місцевих та національних визначних споруд вимкнули світло під час Години Землі.

Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році, того року до Години Землі долучилися 16 міст та містечок.

Запрошуємо мешканців рогатинщини приєднатися до світової спільноти, вимкнути світло та долучитись до активних дій за майбутнє Землі.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини