Меню

66 | 2019-04-12

Голова райдержадміністрації Петро Білінський зустрівся із лідерами громадських організацій району

Приводом для зустрічі послугували суспільно-політичні події, що відбуваються в країні сьогодні. Відкриваючи захід, Петро Білінський відзначив, що головною метою зустрічі є консолідація зусиль та визначення подальших кроків у напрямку соціально-економічного розвитку району та зміцнення територіальних громад Рогатинщини. Він також виклав своє бачення переваг реформування та децентралізації влади в Україні і підкреслив: позиція нинішньої влади – і державної, і районної – враховувати думку територіальних громад під час будь-яких реформ. Очільник виконавчої влади району наголосив, що час і ситуація в країні вимагають працювати разом, спільно обговорювати проблемні питання й визначати напрями спільної роботи влади та громадських організацій задля розвитку району, задля захисту інтересів громадян.

  • На сьогодні надважливою є кристалізація суспільства, щоб ми почувалися монолітними. Тому, нам треба триматися разом, вміти один одного розуміти, домовлятися. Можливо, ми різні за поглядами, але ми одностайні у думці об’єднатися заради Рогатинщини, заради миру на українській землі.

У ході зустрічі очільники громадських організацій коротко поінформували присутніх про діяльність громадських об’єднань. Таким чином, у діалозі з громадськістю було порушено ті питання, які є найважливішими, а також висловлено низку пропозицій щодо вдосконалення конструктивного діалогу між громадянами і владою району та об'єднання зусиль у напрямку розвитку населених пунктів району, збереження української мови, тощо.

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини