Меню

164 | 2017-06-23

Голова райдержадміністрації зустрічався з громадською радою при райдержадміністрації

Вчора, 22 червня 2017 року відбулося засідання громадської ради при райдержадміністрації. У її роботі взяв участь голова райдержадміністрації Петро Білінський.

Розпочалося засідання із хвилини мовчання в пам'ять про жертви Другої світової війни.

В ході засідання присутні розглянули питання щодо розподілу на гуманітарну і економічну комісії. Кожний член громадської ради коротко охарактеризував свою організацію, яку представляє. А також активно обговорили питання щодо створення громадського проекту для залучення грантових коштів у місцевий бюджет, Ради національно-патріотичного виховання учнів, про відзначення 100-літнього ювілею організації «Союзу Українок» та інше.

«За даними експертів, характерними рисами сучасного українського суспільства є відсутність інформаційної відкритості, прозорості та підзвітності влади суспільству та низька ступінь поінформованості населення про можливість реалізації та захисту своїх прав. Органи публічної влади мало рахуються із громадськими інтересами, що призводить до зниження якості державних рішень, створює додаткові бар’єри в реалізації державної політики, веде до появи конфронтації між владою і громадськістю, позбавляючи державу партнерів у здійсненні політики динамічного розвитку України, - зазначив Петро Білінський. - Представники громадського сектору оцінюють владу як закриту, непрофесійну, непрозору, корумповану. Вони очікують від комунікацій з нею негайної публічної реакції, покарання винних, постійного доступу до керівників, які приймають рішення. Усе це можливо забезпечити лише шляхом застосування діалогових форм управління, зокрема у вигляді громадських рад».

І на завершення зустрічі голова РДА запропонував зустрічатися частіше, щоб співпраця між громадськістю та виконавчою владою була більш ефективної та конструктивною.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини