Меню

207 | 2017-12-27

Грудень (19.12.2017р. № 374)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.12.2017 року м. Рогатин № 374

 

Про схвалення проекту районної програми підтримки сімей

загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які

перебувають чи перебували у складі добровольчих

формувань, що утворилися для захисту незалежності,

суверенітету та територіальної цілісності України, та інших

громадян, які залучалися і брали безпосередню участь

в антитерористичній операції в районах її проведення

Відповідно до Закону України ”Про місцеві державні адміністрації”, з метою забезпечення всебічної підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення з боку держави і суспільства, підвищення рівня довіри до влади та гідного вшанування пам”яті полеглих за Батьківщину:

1. Схвалити проект районної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, що додається.

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити подання Програми районній раді на затвердження в установленому законодавством порядку.

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, виходячи з можливостей дохідної частини районного бюджету, при формуванні проекту районного бюджету на 2018-2019 роки передбачати кошти на виконання заходів Програми.

4. Встановити, що бюджетні призначення для реалізації заходів Програми на кожен рік передбачаються щорічно при формуванні районного бюджету і затверджуються рішенням районної ради про бюджет на відповідний бюджетний період та за рахунок інших джерел.

5. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, фінансовому управлінню райдержадміністрації, районному центру соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді, відділу освіти райдержадміністрації, відділу культури райдержадміністрації, відділу у Рогатинському районі головного управління Держгеокадастру, відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації, сектору молоді і спорту райдержадміністрації, центральній районній лікарні, територіальному центру соціального обслуговування, відділу з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації, відділу організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації, Рогатинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості, Рогатинській дитячо-юнацькій спортивній школі Івано-Франківської обласної ради, Рогатинському бюро безоплатної правової допомоги Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги забезпечити своєчасне і в повному обсязі виконання заходів Програми.

6. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця - управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

7 Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації, який згідно розподілу обов'язків веде питання соціального захисту населення .

Заступник голови районної

державної адміністрації                                                                                                    Оксана Канюка


Схвалено

розпорядженням голови

райдержадміністрації

від 19.12.2017р. № 374

Затверджено

рішенням районної ради

від_____2017р. №_______

Районна програма

підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які

перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення

Замовник програми

 

Управління соціального

захисту населення райдержадміністрації Р.Ошитко

Керівник програми

 

Заступник голови

райдержадміністрації О.Канюка

ПОГОДЖЕНО:

 

Відділ економічного розвитку

і торгівлі та інфраструктури

райдержадміністрації В.Штогрин

 

Фінансове управління

районної державної адміністрації Г.Ковальчук


Паспорт

підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які

перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення

1.Ініціатор розроблення Програми(замовник) Управління соціального захисту населення райдержадміністрації

2.Розробник Програми Управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

3.Термін реалізації Програми 2018-2019 роки.

4.Етапи фінансування Програми: 2018-2019 роки.

5.Обсяги фінансування Програми: в межах кошторисних призначень

Роки

Обсяги фінансування, тис.грн.

Усього(тис.грн.)

В т.ч. джерелами фінансування (тис.грн.)

районний

 

Інші джерела

2018-2019

1025,0

1025,0

-

5. Очікуваний результат виконання Програми :

Виконання визначених Програмою заходів підвищить рівень соціального захисту, поліпшить соціально-психологічний мікроклімат в родинах загиблих, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, а також дасть можливість сім”ям отримати додаткові соціальні гарантії та адресні допомоги, сприятиме вирішенню інших соціально-побутових питань.

6.Термін проведення звітності

Щоквартально до 15 числа місяця, наступного за звітним кварталом, відповідно до поставлених мети та завдань.

Замовник Програми

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації                                 Р.Ошитко

Керівник Програми

Заступник голови райдержадміністрації                                                                                О.Канюка


Обгрунтування доцільності розроблення

районної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення

І. Загальна частина

В умовах соціально-політичної нестабільності та перебігу останніх воєнно-політичних подій значна частина населення Івано-Франківської області та Рогатинського району зокрема виступила учасником збройних протистоянь з метою забезпечення конституційного ладу, демократизації влади та утвердження європейських цінностей.

Забезпечуючи єдність і незалежність держави та безпеку мирних жителів Донецької і Луганської областей, постраждали жителі нашого району, а двоє учасників антитерористичної операції загинули.

Враховуючи зазначене, виникла необхідність затвердження відповідної Програми для забезпечення всебічної підтримки сімей загиблих, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення з боку держави і суспільства, підвищення рівня довіри до влади та гідного вшанування пам”яті полеглих за Батьківщину.

ІІ. Мета та основні завдання Програми

Метою Програми є посмертне визнання та належна оцінка проявленого героїзму загиблих, учасників бойових дій та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення.

Основні завдання Програми.

Сприяти всебічному забезпеченню сім”ям загиблих, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, гідного рівня життя, покращення матеріально-побутового, соціально-психологічного мікроклімату в родинах шляхом впровадження додаткових соціальних гарантій та адресних допомог, вжиття всіх невідкладних заходів щодо їх реалізації.

Для цього необхідно:

  • запровадити системний моніторинг якості надання усіх видів послуг;

  • запровадити єдиний реєстр осіб та облік одержувачів послуг і допомог з бюджетів усіх рівнів та інших джерел фінансування;

  • створити усі необхідні умови для безперешкодного доступу громадян до інформації про виконання Програми.

ІІІ.Фінансове забезпечення Програми:

Фінансування Програми буде здійснюватися за рахунок коштів районного бюджету, а також з інших джерел, не заборонених чинним законодавством України.

Обсяги фінансування Програми з районного бюджету визначаються щороку, виходячи із конкретних завдань та реальних можливостей.

ІV.Очікувані результати виконання Програми.

Виконання визначених Програмою заходів (додаються) поліпшить соціальний захист сімей загиблих, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, а також дасть можливість таким сім”ям отримати підтримку щодо якісного медичного обслуговування, надання матеріальної допомоги, вирішення інших соціально-побутових питань.

V.Координація та контроль за виконанням Програми

Координація роботи з виконання Програми покладається на управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Фінансове управління райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім”ї. дітей та молоді, відділ освіти райдержадміністрації, відділ культури райдержадміністрації, відділ Держземагенства в районі, відділ містобудування та архітектури райдержадміністрації, сектор молоді та спорту райдержадміністрації, центральна районна лікарня, територіальний центр соціального обслуговування, бюро правової допомоги визначені виконавцями програми, інформують управління соціального захисту населення райдержадміністрації про хід її виконання щоквартально до 3 числа місяця, наступного за звітним кварталом. Узагальнену інформацію управління соціального захисту населення райдержадміністрації подає департаменту соціальної політики облдержадміністрації, управлінню економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації щоквартально до 5 числа місяця, наступного за звітним кварталом.


Додаток До районної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини