Меню

213 | 2017-12-27

Грудень (20.12.2017р. № 376)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.12.2017 м. Рогатин № 376

 

Про підсумки виконання програми

соціально-економічного та культурного

розвитку району за 9 місяців 2017 року

 

Відповідно до статей 17, 18 Закону України від 9 квітня 1999 року №586-XIV «Про місцеві державні адміністрації» та рішення засідання колегії районної державної адміністрації від 12 грудня 2017 року «Про підсумки виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району за 9 місяців 2017 року»:

 1. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, територіальним органам міністерств та інших централь­них органів виконавчої влади:
 • до кінця 2017 року провести детальний аналіз виконання заходів програми соціальноекономічного та культурного розвитку району на 2017 рік та забезпечити подання до проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2018 рік тих, що не були реалізовані протягом року;
 • постійно здійснювати систематичне відстеження затверджених розпорядженням облдержадміністрації від 24.11.2016 року №794 «Про проведення моніторингу та рейтингової оцінки результатів соціальноекономічного розвитку районів і міст області» показників моніторингу, проводити детальний аналіз цих показників та вживати конкретних заходів щодо їх покращення.

2. Робочій групі з підготовки та реалізації проекту програми соціально-економічного та культурного розвитку Рогатинського району на 2018 рік:

 • розробити концептуальну структуру програми соціальноекономічного та культурного розвитку Рогатинського району на 2018 рік;
 • забезпечити підготовку проекту програми соціальноекономічного та культурного розвитку Рогатинського району на 2018 рік.

3. Розробникам районних цільових програм:

 • провести відповідно до чинного законодавства оптимізацію районних цільових програм шляхом об’єднання декількох в один програмний документ за галузевою спрямованістю з наміченими заходами та обсягами фінансування за рахунок районного бюджету у відповідності із наявними фінансовими ресурсами, або переведення у формат заходів, чи скасування тих, які втратили свою актуальність.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації (Г.Ковальчук) спільно з головними розпорядниками коштів районного бюджету:

 • забезпечити виплату в повному обсязі підвищених державних соціальних стандартів, вживши при цьому відповідні заходи щодо наповнення районного бюджету, дотримання жорсткого режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

5. Відділу освіти райдержадміністрації (Л.Дуда), відділу культури райдержадміністрації (О.Рибій), центральній районній лікарні (Т.Бандура), управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації (Р.Ошитко), Букачівській міській лікарні (З.Кучинський):

 • проводити щоденний моніторинг споживання енергоресурсів в системі енергетичного менеджменту АІС «Енергосервіс: облік, контроль, економія» в підпорядкованих їм закладах та установах;
 • здійснювати прогнозування споживання енергоресурсів, вчасне виявлення випадків перевитрат енергоресурсів.
 1. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (В.Штогрин).
 1. Співвиконавцям, відповідальним за виконання завдань розпорядження райдержадміністрації, до 25 січня 2018 року подати інформацію про виконання розпорядження головному відповідальному виконавцю для узагальнення та подання інформації голові райдержадміністрації до 01 лютого 2018 року.
 1. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Голова районної

державної адміністрації                                                                                                 Петро Білінський

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини