Меню

37 | 2019-10-17

Харчування дітей Прикарпаття: в об’єктиві – вимоги до тендерної документації та харчоблоків закладів освіти

Здоров’я підростаючого покоління визначає цілий комплекс факторів, серед яких вкрай важливими є забезпечення повноцінного, якісного та калорійного харчування дітей у школах та дошкільних закладах, постачання безпечних та якісних продуктів харчування, відповідність санітарно-гігієнічним нормам.

В ході виконання регіональної цільової програми «Дітям Прикарпаття – якісне харчування», котра уже більше року успішно реалізується в області, спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби Івано-Франківщини проаналізували тендерну документацію, що подається суб’єктами господарювання при проведенні відкритих торгів щодо надання послуг з харчування дітей в закладах освіти області.

Аналіз засвідчив відсутність вимог щодо безпечності та якості продукції, котрі є не менш важливими, ніж ціна. Тож в Держпродспоживслужбі систематизували вимоги до постачальників, що бажають брати участь в згаданих тендерах, і розробили відповідні рекомендації для управлінь (відділів) освіти РДА, ОТГ, міських рад Прикарпаття.

Ознайомитись чи завантажити Рекомендації можна за посиланням.

Не менш важливим напрямком виконання програми є дотримання санітарно-гігієнічних вимог в харчоблоках закладів освіти. З метою вирішення даного питання в Головному управлінні також напрацювали відповідні пропозиції, а саме розроблено Паспорт харчоблоку освітнього закладу.

Ознайомитись чи завантажити Паспорт харчоблоку освітнього закладу можна за посиланням.

Дані документи доведені до керівників департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, управлінь (відділів) освіти РДА, ОТГ.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини