Меню

105 | 2020-06-16

Інформаційний дайджест мережі правових клубів PRAVOKATOR

Вже більше двох років в системі надання БПД ефективно працює та розвивається потужна мережа правових клубів PRAVOKATOR - простір для професійного розвитку, експертного діалогу та інновацій у сфері права й доступу до правосуддя.
Раді повідомити, що з метою інформування правової спільноти та громадськості про найбільш актуальні та цікаві події та продукти, які створює мережа правових клубів PRAVOKATOR, ми запускаємо інформаційний дайджест “The Wall”, на сторінках якого буде зібрано найцікавіше. Підписуйтесь, слідкуйте за діяльністю, отримуйте корисну інформацією, приймайте участь у заходах та долучайтеся до цікавих проектів. Разом ми спроможні зробити більше», в.о. директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олександр Баранов.
 
Довідково: Мережа правових клубів PRAVOKATOR створена у 2018 році вперше серед державних установ з метою забезпечення високої якості надання правових послуг в системі безоплатної правової допомоги України. Охоплює своєю діяльністю всю територію України, адже розташована у 5 найбільших містах: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові, а її діяльність сфокусована за окремими напрямами.
 
Мультифункціональні офіси правових клубів PRAVOKATOR дозволяють проводити навчальні, комунікативні та правопросвітницькі заходи будь-яких типів – від традиційних до доволі незвичних: лекції, конференції, майстер-класи, тренінги, воркшопи, телемости, вебінари хакатони та багато багато іншого. Оскільки, приміщення клубів комфортно вміщають до 80 учасників (в залежності від клубу), а наявна сучасна мультимедійна техніка дозволяє забезпечити надійну та якісну комунікацію при проведенні такого типу заходів, в тому числі і онлайн для ще більшого покриття та залучення учасників.
 
Якщо крім інформаційного дайджесту Ви бажаєте отримувати й іншу корисну інформацію, зокрема, анонси про найближчі заходи, пропонуємо Вам також підключитися до наших інформаційних каналів у вайбері та телеграм:
Вайбер-чат: https://bit.ly/ViberPRAVOKATOR
Телеграм-канал: https://t.me/PRAVOkatura
Слідкуйте за діяльністю, отримуйте корисну інформацією, приймайте участь у заходах та долучайтеся до проектів. Обіцяємо, буде цікаво!

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини