Меню

138 | 2017-07-01

Квітень (03.04.2017 №148)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2017 м. Рогатин № 148

 

Про припинення

опалювального періоду

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 5 постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», дотримуючись вимог пункту 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, та враховуючи, що протягом трьох діб середня добова температура зовнішнього повітря на території району перевищує +8 градусів за Цельсієм:

1. Припинити з 07 квітня 2017 року опалювальний період в усіх бюджетних установах району.

2. Припинити з 14 квітня 2017 року опалювальний період в дошкільних навчальних закладах, навчально-виховних комплексах, Черченському навчально-реабілітаційному центрі, Рогатинській ЦРЛ, Букачівській міській лікарні, Рогатинській ДЮСШ Івано-Франківської обласної ради, Рогатинській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті, Підмихайлівській ОПЛ № 2, відділенню стаціонарного догляду для постійного або тимчасового догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району.

3. Відділу організаційно-інформаційної роботи спільно із загальним відділом апарату райдержадміністрації та відділом з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації забезпечити опублікування цього розпорядження на веб-сайті райдержадміністрації та в засобах масової інформації.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації.

5. Визнати таким, що втратить чинність з 14 квітня 2017 року розпорядження голови райдержадміністрації від 11 жовтня 2016 року № 267 «Про початок опалювального періоду».

6. Координацію роботи та узагальнення інформації про виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації (В.Шевчук).

7. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                                             Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини