Меню

167 | 2017-07-01

Квітень (03.04.2017 №149)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.04.2017р. м. Рогатин № 149

 

Про підготовку до Великодніх свят

та проведення благоустрою

в населених пунктах району

відповідно до Закону України

«Про благоустрій населених пунктів»

від 06 вересня 2005 року №2807

З метою організованої підготовки до Великодніх свят та проведення благоустрою в населених пунктах району виконавчими комітетами міської, селищної, сільських рад, підприємствами та організаціями району розпочато проведення заходів з благоустрою на території району. Зокрема, філією «Рогатинська ДЕД» розпочато проведення ямкового ремонту, очищення придорожніх смуг від порослі, відновлення придорожніх кюветів автомобільних доріг державного та місцевого значення. КП «Благоустрій-Р» проводяться роботи по очищенню вулиць від побутового сміття, очищення берегів р. Гнила Липа, прибирання міського парку та кладовищ. Виконавчим комітетом Липівської сільської ради проведено роботи по впорядкуванню сміттєзвалища в кар’єрі с. Воронів.

Про це йшлося на колегії райдержадміністрації 28 березня 2017 року.

Виходячи із вищевказаного, відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Закону України «Про благоустрій населених пунктів», розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2010 року №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та дня благоустрою територій населених пунктів”, розпорядження облдержадміністрації від 23 березня 2017 року №137 «Про проведення в області заходів з благоустрою територій до Великодніх свят, щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»:

1. Провести на території району у квітні 2017 року заходи з підготовки до Великодніх свят та благоустрою населених пунктів в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».

2. Виконавчим комітетам сільських, селищної, міської рад, керівникам підприємств, установ та організацій всіх форм власності розробити та провести в рамках щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» заходи із забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах та на прилеглих до них територіях, приведення в належний санітарний стан прибережних захисних смуг вздовж річок, автобусних зупинок, створення зелених насаджень, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ:

2.1. Забезпечити виконання заходів з благоустрою територій відповідно до визначених термінів.

2.2. Організувати роботу з прибирання прибудинкових територій та вивезення сміття із індивідуальних господарств.

2.3. Активізувати роботу адміністративних комісій міської, селищної, сільських рад.

2.4. Організувати прибирання самовільно утворених сміттєзвалищ на території населених пунктів та упорядкувати міський полігон ТПВ і сільські сміттєзвалища.

2.5. Спільно із депутатським корпусом, членами виконкому, працівниками ФАПів, лікарських амбулаторій, загальноосвітніх шкіл, громадських організацій впорядкувати і привести до належного естетичного та санітарного стану прибудинкові території, парки, сквери, цвинтарі, могили, клумби, пам'ятники, інші об'єкти масового перебування людей.

2.6. Забезпечити укладення з організаціями, установами та торговельними закладами угод про організований вивіз твердих побутових відходів.

2.7. Закріпити за юридичними та фізичними особами, прилеглі території та індивідуальні двори.

3. Філії «Рогатинська ДЕД» до 13 квітня 2017 року завершити очистку придорожніх смуг автомобільних доріг державного значення від порослі та побутового сміття.

4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства, будівництва та екології райдержадміністрації (В. Шевчук).

5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                                            Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини