Меню

142 | 2017-07-01

Квітень (19.04.2017 №169)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19.04.2017р. м. Рогатин № 169

 

Про продовження

опалювального періоду

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 5 постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», дотримуючись вимог пункту 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10 грудня .2008 року № 620/378, враховуючи звернення директора територіального центра соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рогатинського району щодо продовження опалювального періоду в амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Данильче, в якій тимчасово проживає 16 осіб відділення стаціонарного догляду с.Данильче у зв»язку із проведенням ремонту приміщення відділення, та у зв’язку з пониженням середньодобової температури, зовнішнього повітря, яка на протязі трьох діб становить 8 градусів за Цельсієм та нижче:

1. Продовжити з 19 до 23 квітня 2017 року (включно) опалювальний період амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Данильче.

2. Дане розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення на веб-сайті Рогатинської райдержадміністрації.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця - відділ з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства будівництва та екології райдержадміністрації (В.Шевчук).

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                                             Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини