Меню

122 | 2017-07-01

Квітень (24.04.2017 №177)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.04.2017р. м. Рогатин № 177 

 

Про продовження опалювального періоду

Відповідно до статті 20 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про житлово-комунальні послуги», статті 5 постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», дотримуючись вимог пункту 4 розділу Х Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України, Міністерства житлово-комунального господарства України від 10 грудня 2008 року № 620/378, враховуючи звернення головного лікаря Рогатинської ЦРЛ, головного лікаря Букачівської міської лікарні, у зв’язку з пониженням середньодобової температури зовнішнього повітря нижче 8 градусів за Цельсієм:

1 Продовжити з 24 по 27 квітня 2017 року (включно) опалювальний період в Рогатинський центральній районній лікарні, Букачівській міській лікарні та Данильченській АЗПСМ.

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення на офіційному веб-сайті Рогатинської райдержадміністрації.

3. Координацію роботи та узагальнення інформації про виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця-відділ з питань цивільного захисту, житлово-комунального господарства будівництва та екології райдержадміністрації (В. Шевчук).

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                                        Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини