Меню

130 | 2017-07-01

Квітень (24.04.2017 №178)

 Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24.04.2017р. м. Рогатин № 178

 

Про результати засідання

районного конкурсного

комітету

Відповідно до законів України «Про автомобільний транспорт» від 5 квітня 2001року №2344, «Про місцеві державні адміністрації» від 9 квітня 1999року №586, протоколу засідання комітету з визначення робочого органу з організації забезпечення роботи районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району від 24 квітня 2017 року

  1. Визнати ТОВ «АТП – ТРАНССЕРВІС» переможцем конкурсу з визначення робочого органу з організації забезпечення роботи районного комітету з проведення конкурсів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території району.
  2. Відділу економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації підготувати проект договору з переможцем конкурсу.
  3. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ економічного розвитку і торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації (В.Штогрин).
  4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

 

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                           Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини