Меню

141 | 2017-07-01

Квітень (25.04.2017 №180)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25.04.2017р. м. Рогатин №180

 

Про заходи щодо забезпечення

доступу до публічної інформації

в Рогатинській райдержадміністрації

 

На виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»:

 1. Першому заступнику, заступнику голови райдержадміністрації, керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів апарату райдержадміністрації забезпечити розгляд та виконання запитів на інформацію відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України «Про забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації».
 2. Затвердити Порядок реалізації права на доступ до публічної інформації за інформаційним запитом в Рогатинській райдержадміністрації (додається).
 3. Загальному відділу апарату райдержадміністрації (І. Курець) забезпечити прийом, попередній розгляд та реєстрацію запитів на інформацію.
 4. Загальному відділу апарату райдержадміністрації (І. Курець) забезпечити організацію контролю за виконанням запитів на інформацію.
 5. В роботі із запитами на інформацію керуватись Законом України «Про доступ до публічної інформації», розпорядженням голови райдержадміністрації від 01 лютого 2012 року № 34 «Про інструкцію з діловодства в апарату Рогатинської райдержадміністрації», Порядком реалізації права на доступ до публічної інформації за інформаційним запитом в Рогатинській райдержадміністрації.
 6. Визначити кабінет «Громадської приймальні райдержадміністрації» для роботи запитувачів із документами, що містять публічну інформацію.
 7. Призначити головного спеціаліста загального відділу апарату райдержадміністрації Литвин Ірину Євгенівну особою, яка організовує прийом запитів на інформацію та надає консультації при оформленні таких запитів.
 8. Відділу організаційно-інформаційної роботи апарату райдержадміністрації (І. Вовкун):
 • Організувати інформування населення про права громадян, передбачені Законом України «Про доступ до публічної інформації»;
 • Забезпечити оприлюднення в офіційних виданнях, на веб-сайтах, інформаційних стендах, засобах масової інформації, в інших прийнятих для громадян спосіб інформації, зазначеної у статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Порядку реалізації права на доступ до публічної інформації за інформаційним запитом в Рогатинській райдержадміністрації.
 • Забезпечити своєчасне оприлюднення проектів розпоряджень, що підлягають обговоренню;
 • Забезпечувати систематичне і оперативне оприлюднення та оновлення інформації про діяльність райдержадміністрації.
 1. Загальному відділу апарату райдержадміністрації (І. Курець):
 • Розробити і затвердити переліки відомостей, що становлять службову інформацію, та після їх затвердження оприлюднити в установленому порядку;
 • Вживати заходів щодо унеможливлення несанкціонованого доступу до наявної інформації про особу інших осіб.
 1. Керівникам структурних підрозділів апарату райдержадміністрації дотримуватись інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженою розпорядженням голови райдержадміністрації від 13 лютого 2017 року № 52 «Про затвердження інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, в апараті райдержадміністрації».
 2. Установити, що районна державна адміністрація:
 • Є розпорядником інформації, яка отримана або створена апаратом та структурними підрозділами райдержадміністрації в процесі здійснення своїх повноважень і яка перебуває у володінні райдержадміністрації та її структурних підрозділів;
 • Не є розпорядником інформації за запитами на інформацію інших державних органів України, органів влади інших держав, міжнародних організацій, а також інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.
 1. Затвердити форми запитів на інформацію (додаються).
 2. Структурним підрозділам райдержадміністрації на підставі примірної форми запиту на інформацію і примірного порядку складання та подання запиту на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 25 травня 2011 року № 583, видати власні акти та призначити посадових осіб, відповідальних за роботу із запитами на інформацію.
 3. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування на веб-сайті Рогатинської райдержадміністрації.
 4. Координацію роботи та узагальнення інформації про виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – загальний відділ апарату райдержадміністрації (І. Курець).
 5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

Перший заступник голови

райдержадміністрації                                                                                     Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини