Меню

134 | 2017-07-01

Квітень (27.04.2017 №182)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27.04.2017р. м. Рогатин № 182

 

Про запобігання

виникненню пожеж

в пожежонебезпечний період

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на виконання розпорядження голови облдержадміністрації «Про запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період» від 03 квітня 2017 року №165 та з метою поліпшення протипожежного захисту населених пунктів, природних екосистем та профілактики травмування і загибелі людей на пожежах в районі:

  1. Затвердити комплексний план дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, організацій, об'єктів господарської діяльності щодо запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період у 2017 році (далі - План дій), що додається.
  2. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, установ та організацій організувати ефективне виконання Плану дій.
  3. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищної та міської рад забезпечити виконання завдань, визначених у пункті 2 цього розпорядження.
  4. Координацію роботи та узагальнення інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – районний відділ управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області (Б.Грабовецький).
  5. Співвиконавцям розпорядження подати головному відповідальному виконавцю інформацію про виконання завдань до 01 червня та 02 жовтня 2017 року для узагальнення та інформування до 20 червня та 20 жовтня 2017 року керівництва райдержадміністрації.
  6. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації «Про запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період» від 08 червня 2016 року №188.
  7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації С.Демчишина.

 

Перший заступник

голови районної

державної адміністрації                                                                                        Степан Демчишин


Скачати Комплексний план дій органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, установ, організацій, об'єктів господарської діяльності щодо запобігання виникненню пожеж в пожежонебезпечний період у 2017 році

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини