Меню

134 | 2017-06-28

Лютий (20.02.2017 №71)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.02.2017 м. Рогатин № 71

Про надання дозволу

на виготовлення документацій

із землеустрою на земельні частки (паї)

Розглянувши заяву громадянина, який набув право на земельну частку (пай) в порядку спадкування за рахунок земель колективного сільськогосподарського агроформування на території сільської ради Рогатинського району на підставі свідоцтва про право на спадщину та сертифікату на право на земельну частку (пай), керуючись статтями 17, 25, 81, 121 Земельного кодексу України, ст.1, 3, 5, 7, 9 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)” від 5 червня 2003 року №899, постановою Кабінету Міністрів України від 04.02.2004 року № 122 «Про організацію робіт та методику розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв)»:

1. Дати дозвіл на виготовлення документацій із землеустрою на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі середньої земельної частки (паю) наступному громадянину:

1.1. Малику Михайлу Михайловичу, жит. м.Івано-Франківськ, за межами населеного пункту с.Луковець-Журівський на території Луковецько-Вишнівської сільської ради за рахунок земель колективної власності спілки власників селянських господарств «Луковець», як спадкоємцю Малика Михайла Івановича на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом серії.

2. Вищевказаному громадянину замовити виготовлення документацій із землеустрою в юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які згідно ст. 26 Закону України «Про землеустрій» мають право на її виготовлення.

3. Попередити вищевказаного громадянина, що право власності на земельну ділянку виникає з моменту його реєстрації відповідно до ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                               Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини