Меню

142 | 2017-06-28

Лютий (20.02.2017 №78)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20.02.2017 м. Рогатин № 78

Про надання в оренду

товариству з обмеженою відповідальністю

агропромислова фірма «Світанок»

невитребуваних (нерозподілених)

земельних часток (паїв) по

Сарниківській сільській раді

Розглянувши клопотання директора товариства з обмеженою відповідальністю агропромислова фірма «Світанок», керуючись статтею 17 Земельного кодексу України, статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

  1. Передати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю агропромислова фірма «Світанок» невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї) загальною площею 188,88 га. в т.ч. ріллі 158,76 га. пасовища – 30,12 га. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населеного пункту с. Сарники та с.Діброва Сарниківської сільської ради.
  2. Передати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю агропромислова фірма «Світанок» невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї) загальною площею 188,88 га. в т.ч. ріллі 158,76 га. пасовища – 30,12 га. терміном на один рік.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю агропромислова фірма «Світанок» укласти з райдержадміністрацією договір оренди невитребуваних земельних ділянок та подати на реєстрацію у виконком Сарниківської сільської ради.
  4. Координацію роботи по узагальненню інформації щодо виконання розпорядження покласти на відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.
  5. Визнати таким що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 18.02.2016 № 59 «Про надання в оренду товариству з обмеженою відповідальністю ТзОВ АФ «Світанок» невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) по Сарниківській сільській раді»
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації відповідно до функціональних обов’язків.

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                             Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини