Меню

135 | 2017-06-28

Лютий (20.02.2017 №85)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  20.02.2017  м. Рогатин №  85

Про надання в оренду

товариству з обмеженою відповідальністю «Вербава»

невитребуваних (нерозподілених)

земельних часток (паїв) по

Козарівській сільській раді

Розглянувши клопотання директора товариства з обмеженою відповідальністю «Вербава», керуючись статтею 17 Земельного кодексу України, статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

  1. Передати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Вербава» невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї) загальною площею 7,8518 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населеного пункту с. Журавеньки Козарівської сільської ради.
  2. Передати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Вербава» невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї) загальною площею 7,8518 га терміном на один рік.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю «Вербава» укласти з райдержадміністрацією договір оренди невитребуваних земельних ділянок та подати на реєстрацію у виконком Козарівської сільської ради.
  4. Координацію роботи по узагальненню інформації щодо виконання розпорядження покласти на головного відповідального виконавця – відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації.
  5. Визнати таким що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 03.03.2015 № 101 «Про надання в оренду товариству з обмеженою відповідальністю «Вербава» невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) по Козарівській сільській раді»
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації відповідно до функціональних обов’язків.

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                     Степан Демчишин

 

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини