Меню

138 | 2017-06-28

Лютий (24.02.2017 №96)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  24.02.2017  м. Рогатин № 96

Про надання в оренду

товариству з обмеженою відповідальністю

сільськогосподарське підприємство «Пуків-Агро»

невитребуваних (нерозподілених)

земельних часток (паїв) по

Помонятівській сільській раді

Розглянувши клопотання директора товариства з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «Пуків-Агро», керуючись статтею 17 Земельного кодексу України, статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)»:

  1. Передати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «Пуків-Агро» невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї) загальною площею 10,0065 га (рілля) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, які розташовані за межами населених пунктів с. Помонята Помонятівської сільської ради.
  2. Передати в оренду товариству з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «Пуків-Агро» невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї) загальною площею 10,0065 га терміном на один рік.
  3. Товариству з обмеженою відповідальністю сільськогосподарському підприємству «Пуків Агро» укласти з райдержадміністрацією договір оренди невитребуваних земельних ділянок та подати на реєстрацію у виконком Помонятівської сільської ради.
  4. Координацію роботи по узагальненню інформації щодо виконання розпорядження покласти на відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації
  5. Визнати таким що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 23.02.2015 № 82 «Про надання в оренду товариству з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «Пуків-Агро» невитребуваних (нерозподілених) земельних часток (паїв) по Помонятівській сільській раді»
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації відповідно до функціональних обов’язків.

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                 Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини