Меню

142 | 2017-06-28

Лютий (28.02.2017 №103)

Результат пошуку зображень за запитом "тризуб україни фото"

УКРАЇНА

РОГАТИНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від  28.02.2017  м. Рогатин № 103

Про надання дозволу

на виготовлення документації

із землеустрою на земельні частки (паї)

Розглянувши заяву громадянок, які набули право на земельні частки (паї) в порядку спадкування за рахунок земель колективного сільськогосподарського агроформування на території сільської ради Рогатинського району на підставі свідоцтва про право на спадщину та сертифікатів на право на земельні частки (паї), керуючись статтями 17, 25, 81, 121 Земельного кодексу України, ст.1, 3, 5, 7, 9 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)” від 5 червня 2003 року №899, постановою Кабінету Міністрів України від 04.02.2004 року № 122 «Про організацію робіт та методику розподілу земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв)»:

1. Дати дозвіл на виготовлення документацій із землеустрою на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва в розмірі середніх земельних часток (паїв) наступним громадянкам:

1.1. Кузьо Юлії Михайлівні, жит. с.Луковець-Вишнівський, за межами населеного пункту с.Луковець-Вишнівський на території Луковецько-Вишнівської сільської ради за рахунок земель колективної власності спілки власників селянських господарств «Луковець», як спадкоємцю Кузьо Григорія Андрійовича на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом серії;

1.2. Наконечній Зеновії Петрівні, жит. м.Львів, за межами населеного пункту с.Луковець-Журівський на території Луковецько-Вишнівської сільської ради за рахунок земель колективної власності спілки власників селянських господарств «Луковець», як спадкоємцю Мриглод Олександри Андріївни на підставі свідоцтва про право на спадщину за заповітом серії.

2. Вищевказаним громадянкам замовити виготовлення документації із землеустрою в юридичних осіб або фізичних осіб-підприємців, які згідно ст. 26 Закону України «Про землеустрій» мають право на її виготовлення.

3. Попередити вищевказаних громадян, що право власності на земельну ділянку виникає з моменту його реєстрації відповідно до ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України.

4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Перший заступник

голови райдержадміністрації                                                                                Степан Демчишин

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини