Меню

48 | 2019-02-07

Марія Савка привітала з днем народження Митрополита Іоасафа

Сьогодні, у день вшанування Святителя Григорія Богослова Митрополит Івано-Франківський і Галицький Іоасаф відзначає 64-річчя.

Привітати Владику з Днем народження до Свято-Троїцького Кафедрального Собору завітали перший заступник голови обласної державної адміністрації Марія Савка, священнослужителі та багаточисельна громада храму.

Марія Савка від імені голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука побажала духовному наставнику невичерпності життєвих сил, здоров’я, натхнення та наснаги.

«Щиро висловлюю вдячність за ваші труди, які ви доклали у відродженні православних церков та монастирів, духовною перлиною яких є Манявський монастир. Слова, які ви проповідуєте завжди наповненні глибоким змістом і вони проникають у кожен куточок людської душі, пробуджуючи милосердя та любов до ближнього. Низько схиляємо голови за ту науку та молитву, яку даруєте усім нам. Ваше життя є добрим прикладом для виховання пастерів, молоді і вірян. Тож, бажаю Вам міцного здоров`я, і нехай духовна українська нива, засіяна Вами, щедро родить, а справи Ваші примножують добро, зміцнюють віру і служать Богові та Україні!», - сказала Марія Савка.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини