Меню

37 | 2018-11-07

Молочарські обслуговуючі кооперативи - один із пріоритетних напрямків розвитку аграрного сектора економіки

Співпрацю Івано-Франківської області з проектом СОКОДЕВІ було започатковано із підписанням у червні 2015 року обласною державною адміністрацією та канадійською стороною Меморандуму про взаєморозуміння, який передбачає надання технічної та методичної допомоги молочарським обслуговуючим кооперативам і сімейним фермам.

Питання виконання домовленостей та перспективи впровадження проекту на теренах Прикарпаття розглянуто під час робочої зустрічі першого заступника голови обласної державної адміністрації Марії Савки із заступником директора технічної допомоги посольства Канади в Україні Бронвін Круден та провідним спеціалістом проектів посольства Канади в Україні Володимиром Сенюком.

Як зазначила Марія Савка, проект є важливим для розвитку молочного скотарства та кооперативного руху на Івано-Франківщині, оскільки він спрямований на вирішення проблем, які стоять перед особистими селянськими господарствами та дрібними фермерськими господарствами - виробниками молока на Прикарпатті.

Підвищення ефективності господарювання дрібних виробників молока, якості молочної сировини та удосконалення каналів її збуту можливі завдяки розвитку в сільській місцевості молочарських кооперативів.

Створення кооперативів є надзвичайно важливим для Прикарпаття, адже індивідуальні виробники молока зможуть підвищити свої прибутки лише об’єднавшись. Здійснюючи контроль за якістю продукції, кооператив може дати гарантії високої якості та більших обсягів молока для переробного підприємства, генеруючи таким чином і вищу ціну.

Проект уже працює у Рогатинському районі на базі сільськогосподарського обслуговуючого молочарського кооперативу «Еком» в селі Чесники.

Учасники робочої зустрічі заявили про готовність до подальшої співпраці з реалізації проекту. Надалі буде продовжуватися робота з надання консультацій, навчання з питань сільськогосподарської кооперації та надання технічної допомоги молочарським кооперативам.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

Голова РДА

БІЛІНСЬКИЙ ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини