Меню

51 | 2019-10-11

На Рогатинщині відзначили День захисника України та 77-у річницю створення УПА

Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на всіх у нас одна.
Одна від Заходу й до Сходу, володарка земель і вод –
Ніхто не ділить хай народу, бо не поділиться народ.
Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно, бо ти на світі в нас одна.

(Дмитро Чередниченко)

14 жовтня для кожного українця особливе триєдине свято: День святої Покрови Пречистої Богородиці, річниця створення Української повстанської армії і День Українського козацтва.

Сьогодні, 11 жовтня, в районному будинку культури відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України та 77-ї річниці створення УПА під назвою «Нехай ніхто не половинить, твоїх земель не розтина».

У заходах взяли участь духовенство, перший заступник голови районної державної адміністрації Олена Мороховська, голова районної ради Роман Гринишин, секретар міської ради Галина Богун, учасники ООС (АТО), ветерани національно-визвольної боротьби ОУН-УПА, представники громадських організацій району та громадськість краю.

Зазначимо, що перед початком урочистих заходів рогатинські пластуни поклали кошики синьо-жовтих квітів до пам’ятника «Борцям за волю України», «Скульптури Матері Божої» та «Стелли Героям Небесної Сотні», а присутні в залі схилили голови перед пам’яттю і подвигом славних синів України, ушанувавши пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

Із словами благословення до присутніх звернулись духовні отці.

Щирі слова вдячності, підтримки та співчуття линули на адресу родин, які втратили своїх синів, чоловіків, батьків від керівництва району та міста.

З нагоди Дня захисника України керівники району вручили Почесні грамоти за вагомий особистий внесок у відродження духовних, історичних і патріотичних традицій українського народу, з нагоди 77-ї річниці створення Української повстанської армії та за особливі заслуги у справі захисту незалежності, територіальної цілісності та безпеки України учасникам бойових дій та громадським активістам краю.

Свої творчі виступи подарували присутнім талановиті краяни.

Свято пройшло у дусі патріотизму, любові до України та незнищенної віри у мир на нашій землі. Дякуємо вам, дорогі наші, за мир, за захист. Нехай Пресвята Борогодиця береже нашу Україну!

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини