Меню

37 | 2019-10-22

На Тлумаччині проведено діалог між членами громади міста з питань поводження з побутовими відходами

11 жовтня 2019 року вперше в Івано-Франківській області в м. Тлумачі в рамках проекту ОБСЄ в Україні «Діалог заради реформ і суспільного єднання в Україні» проведено діалог на тему «Тлумач без сміття: зробимо бажане можливим» між членами громади міста: представниками Тлумацької міської ОТГ, поліції, бізнесу, громадського сектору та жителів громади. В заході взяв участь головний спеціаліст Тлумацького районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області Олександр Генсіцький.

З-поміж інших питань, до уваги присутніх було доведено вимоги законодавства у сфері поводження з відходами та проінформовано про можливий негативний вплив на здоров”я населення громади у разі неналежного виконання вимог санітарного законодавства.

Учасники обговорили стан міського полігону твердих побутових відходів, що викликає занепокоєння жителів громади, проблеми нагромадження, вивезення, утилізації та сортування відходів у місті, а також домовилися про майбутні спільні дії для поліпшення ситуації.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини