Меню

42 | 2019-06-10

Начальником обласного управління лісового і мисливського господарства призначено Віктора Сахнюка

Від сьогодні обласним управлінням лісового і мисливського господарства керуватиме Віктор Сахнюк. Офіційно представити управлінця працівникам підрозділу, керівникам районних лісогосподарських підприємств та громадськості краю прибули заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Боднар і в.о голови облдержадміністрації Віталій Федорів.

Відповідно до наказу Державного агентства лісових ресурсів України Віктора Сахнюка призначено шляхом переведення з посади начальника Чернівецького обласного управління лісового і мисливського господарства.

Вітаючи новопризначеного управлінця, Володимир Боднар зазначив, що Віктор Сахнюк має значний досвід роботи у лісовій галузі, адже розпочав трудову діяльність на посаді майстра лісу, а відтак пройшов усі кар’єрні щаблі.

Фіталій Федорів, своєю чергою, побажав новому керівнику і надалі зберігати традиції лісової галузі Прикарпаття, сприяти її розвитку, а також сприяти налагодженню плідної співпраці з громадськістю області задля обопільного вирішення проблемних питань, які, зокрема, стосуються посилення контролю і обліку деревини.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини