Меню

178 | 2020-06-24

Населені пункти Рогатинського району Журавеньки та Козарі постраждали від наслідків стихії

На звернення селищного голови Букачівської ОТГ Тараса Воробця щодо підтоплення територій у селах Козарі та Журавеньки оперативно виїхали голова райдержадміністрації Володимир Штогрин, начальник районного відділу УДСНС в області Богдан Грабовецький та військовий комісар Рогатинського районного військового комісаріату Роман Плитус з метою визначення оцінки завданих збитків стихією.

Як зазначив Володимир Штогрин, підтопленими на сьогоднішній день є 58 присадибних ділянок, 42 житлові та господарські будівлі. Потребують евакуації з містя стихії - 89 осіб, в тому числі 16 дітей.

У цих громадах з потерпілими вже працюють медичний персонал, здійснюється подвірний обхід працівниками районного відділу поліції.

На цілодобовому чергуванні знаходиться 1 шкільний автобус, другий шкільний автобус перебуває в резерві.

Через можливе підтоплення житлових будинків та ураження електричним струмом філією АТ «Північна» Рогатинська СЕЕМ тимчасово відключено хутір Батьків від електропостачання.

Рогатинська дільниця Калуського відділення АТ «Івано-Франківськгаз» контролює рівень води до газорозподільчих пунктів.

«Сьогодні ми маємо турбуватися про життя і здоров’я тих людей, які опинилися в затоплених територіях. Адже паводки – це страшне природне лихо, з яким потрібно боротися, залучивши та об’єднавши для цього всі сили та засоби», - наголосив Володимир Штогрин.

Розпоядженням голови райдержадміністрації, керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 24.06.2020 року №5 створено районний штаб з ліквідації наслідків стихії.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини