Меню

43 | 2019-11-15

Обговорено план заходів з відзначення Дня Гідності та Свободи

14 листопада, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Олени Мороховської відбулася нарада щодо підготовки та проведення урочистих заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи.

У її роботі взяли участь секретар міської ради Галина Богун, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, духовенство, представники районної ради, медицини, Рогатинського відділення поліції Тисменицького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, Рогатинського державного аграрного коледжу та відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

У ході наради присутні заслухали пропозиції виступаючих та обговорили організаційні заходи щодо підготовки та проведення відповідних заходів в районі.

За підсумками наради вирішено провести урочисті заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи у четвер, 21 листопада.

Відтак, цього дня, о 14.00 годині на центральній площі міста відбудеться громадське віче, поминальна панахида за загиблими майданівцями, покладання квітів і запалення лампадок, виступи влади та громадських організацій.

У навчальних закладах району заплановано провести тематичні уроки, виставки, круглі столи, учнівські конференції, в бібліотеках – тематичні експозиції.

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини