Меню

48 | 2019-11-15

Опрацьовуємо спільну стратегію розвитку

14 листопада в Рогатинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості відбулося засідання Ради роботодавців району при Рогатинській районній філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості. У засіданні взяли участь підприємці району та представники громадських організацій.

Директор Рогатинської районної філії Івано-Франківського обласного центру зайнятості Тетяна Захар наголосила на основних аспектах ринку праці на сьогодні. Вона розповіла про сучасні інструменти регулювання ринку праці, нові важелі стимулювання зайнятості та створення нових робочих місць. Йшлося також про необхідність взаємодії влади та бізнесу в напрямку покращення соціально-економічного розвитку району, соціальної відповідальності представників бізнесу за сплату податків до бюджету та соціальних фондів, а також на важливості легалізації найманої робочої сили та оплати праці.

Голова Ради роботодавців, головний лікар ДП «Санаторій «Черче» Михайло Падучак занотовував та підсумував проблемні питання учасників ради для презентації їх на засіданні круглого столу «Взаємна зацікавленість і відповідальність роботодавців та органів державного нагляду (контролю), ДСНС за економічний розвиток, поліпшення бізнес-середовища», який відбудеться в кінці листопада у місті Івано-Франківську. Також було узгоджено проведення наступного засідання Ради роботодавців у середині грудня для обговорення перспектив ведення бізнесу в 2020 році.

 

 

Голова РДА

Голова Рогатинської районної державної адміністрації


Тел. приймальні:
(03435) 24-300; т/ф 24-780


e-mail:  zagal @rohatyn.if.gov.ua

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Портали

Курс валют

 

Місцеві інформаційні веб-

Гарячі новини